loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Internet komentuje: Skoro elektorat PiS to babcie-dewotki i ciemnota, to jak boty miały na nie wpłynąć?
Opublikowano dnia 14.09.2018 19:17
Po dzisiejszej aferze związanej z podaniem przez GW i Radio Zet informacji o rzekomym zaangażowaniu w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy fałszywych kont, internauci i dziennikarze, którzy pozytywnie odbierają obecną prezydenturę licznie komentowali tę sprawę.

pexels.com

Historia z botami a la GW świadczy o pewnym poważnym zjawisku psychospołecznym. Mianowicie liberałowie uważają nadal, że byli i są "the best", nie popełnili żadnych błędów, byli i są kochani przez naród, a władzę stracili nie w wyniku dynamiki społecznej, lecz tylko spisku

- stwierdził Piotr Gursztyn.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę.
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.