loading
Proszę czekać...
Internet komentuje: Skoro elektorat PiS to babcie-dewotki i ciemnota, to jak boty miały na nie wpłynąć?
Opublikowano dnia 14.09.2018 19:17
Po dzisiejszej aferze związanej z podaniem przez GW i Radio Zet informacji o rzekomym zaangażowaniu w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy fałszywych kont, internauci i dziennikarze, którzy pozytywnie odbierają obecną prezydenturę licznie komentowali tę sprawę.

pexels.com

Historia z botami a la GW świadczy o pewnym poważnym zjawisku psychospołecznym. Mianowicie liberałowie uważają nadal, że byli i są "the best", nie popełnili żadnych błędów, byli i są kochani przez naród, a władzę stracili nie w wyniku dynamiki społecznej, lecz tylko spisku

- stwierdził Piotr Gursztyn.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.