loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Trwa posiedzenie komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. Poseł PO podważa wiarygodność świadka
Opublikowano dnia 18.09.2018 11:46
Zdaniem Zbigniewa Konwińskiego prof. Witold Modzelewski nie jest wiarygodnym i obiektywnym świadkiem, bo jest obecny w radzie programowej Prawa i Sprawiedliwości. Polityk PO na pierwszego świadka zgłosił Jacka Vincenta Rostowskiego, byłego ministra finansów.

TVP INFO
Do działań posła PO odniósł się Marcin Horała, przewodniczący komisji.

Wniosek ma charakter polityczny. Znacząca część osób przesłuchiwanych jest związanych z jakąś partią. Świadek jest subiektywny, obiektywny to może być biegły – ocenił poseł PiS, Marcin Horała, przewodniczący komisji.

Konwiński próbował odpowiadać

Jeżeli można było poszukać na rynku różnych ekspertów, państwo wybraliście związanego z waszą partią Niech opinia publiczna wie z kim mamy do czynienia. Chciałem, by pierwszym świadkiem był Rostowski – mówił.

Horała kontynuował polemikę

Pan Rostowski jest członkiem PO, więc pozostaje w daleko dalszym związku z partią polityczną niż świadek Modzelewski.

 

Źródło: niezalezna.pl

GT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.