loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krzysztof Wyszkowski ostro o Schetynie: Nikt mocniej nie obnaża sprzedajności formacji tuskoidów!
Opublikowano dnia 24.09.2018 09:46
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna obwieścił na Twitterze, że spotka się dzisiaj z kanclerz Niemiec Angelą Merkel. "Trzeba ocalić miejsce Polski w Europie (...) O tym będę w poniedziałek rozmawiać z kanclerz Niemiec Angelą Merkel " - napisał polityk na Twitterze. Ostro odpowiedział mu Krzysztof Wyszkowski, publicysta i opozycjonista z czasów PRL.

screen YT

Trzeba ocalić miejsce Polski w Europie. I trzeba ocalić samą Unię Europejską, która dawała i daje Polakom i Europejczykom pokój i dobrobyt. O tym będę w poniedziałek rozmawiać z kanclerz Niemiec Angelą Merkel.


- pisze Grzegorz Schetyna. Zdaniem Krzysztofa Wyszkowskiego za taki gest wyborcy powinni "zetrzeć PO z życia politycznego".
 

Do Niemców z prośbą o ocalenie Polski przed PiS? Nikt mocniej niż Schetyna nie obnaża sprzedajności formacji tuskoidów! To dowód apostazji za którą wyborcy powinni zetrzeć PO z życia politycznego


- pisze Krzysztof Wyszkowski. Zachowanie Schetyny skrytykowało także wielu internautów.
 

Zeby ocalic Polske, trzeba sie pozbyc takich zdrajcow NARODU POLSKIEGO jak Schetyna, PO, N,PSL,SLD.Trzeba wyrzucic z Polski organizacje pozarzadowe finansowane przez Sorosa, niemieckie partie,proputinowskie zrzeszenia.A Niemcy musza zaplacic reperacje wojenne.

A kim pan jest ze Angela Merkel bedzie z panem rozmawiac?? Ahaaa...premierem w gabinecie cieni.😳🤨

Grzesiu, a Ty znowu na kolanach przed Angelą?! Chłopie, jak Ty w lustro możesz spojrzeć? Ona Wami gardzi ale traktuje Was jak pożytecznych idiotów, którymi jesteście wszyscy w  @Platforma_org

😂🤣Dzielnie zastępujesz Petru😂🤣 Trwaj na swoim stanowisku jak najdłużej😊

#Targowica
#POtoDNO
Jedź i juz nigdy nie wracaj!!!
Polacy i Europejczycy będą Ci wdzięczni!!!
A Angela przynajmniej, w czystych butach będzie śmigać...😂😂😂

Co Grzesiu, szefowa na dywanik wzywa? xD


- czytamy komentarze.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.