loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kuczyński obraża senatora PiS: "Czy on jest tak głupi, czy tak załgany?"
Opublikowano dnia 25.09.2018 19:45
Waldemar Kuczyński po raz kolejny postanowił "zabłysnąć" obraźliwym komentarzem. Niegdyś polityk, a dziś publicysta i komentator polityczny krytykując poczynania obecnego rządu nie przebiera w słowach. Tym razem postanowił uderzyć w profesora Aleksandra Bobko, senatora Prawa i Sprawiedliwości, który był we wtorek gościem Andrzeja Morozowskiego w programie "Tak jest" na antenie TVN24. 

Waldemar Kuczyński, screen YT

Siedzi u Morozowskiego facet zwany senatorem PiS i czy on jest tak głupi, czy tak załgany, by poważnie traktować obecną lokajską pokrakę zwaną Trybunałem Konstytucyjnym?


- pyta Kuczyński. 
 

Jednak pisowski senator to brzmi głupio, ale i zabawnie. Refleksja po wysłuchaniu takiego jednego u Morozowskiego


- dodał. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.