loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[PILNE] Atak siekierą w szczecińskim sądzie. Sprawca miał przy sobie kanistry z benzyną
Opublikowano dnia 12.10.2018 12:57
43-letni mężczyzna zaatakował siekierą strażnika w Sądzie Okręgowy w Szczecinie przy ul. Małopolskiej. Krzyczał, że sąd zniszczył mu rodzinę.

screen yt
Z ustaleń reporterki RMF wynika, że napastnik uderzył strażnika siekierą, po czym poszedł do auta po kanistry z benzyną. Kiedy wrócił do gmachu sądu został obezwładniony przez świadków zdarzenia.

Ranny ochroniarz jest w szpitalu. Doznał obrażeń barku, które nie zagrażają jego życiu.

 
mk/źródło: rmf24.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.