loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Sondą KO nt. wczorajszej debaty Rafał Trzaskowski może się zdziwić...
Opublikowano dnia 13.10.2018 10:59
Po wczorajszej debacie kandydatów do fotela prezydenta stolicy Koalicja Obywatelska prowadzi na swoim profilu w mediach społecznościowych sondę dotyczącą tego, kto według obserwujących KO internautów, był zwycięzcą debaty.

morguefile.com
Co ciekawe, okazało się, że osoby śledzące konto KO mają dość rozbieżne zdanie w tej sprawie, a kandydat KO na prezydenta Warszawy wcale nie jest faworytem obserwujących KO internautów. Około godziny 13.00 głos oddało ponad 13,7 tys. osób. 50% respondentów uznaje zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego, 50% wygraną Patryka Jakiego.

Co ciekawe, skrajny liberał podkreśla przegraną Trzaskowskiego:
 

Z tych dwóch oczywiście Patryk Jaki. Trzaskowski był beznadziejny. Ale prawdziwym objawieniem debaty był
Paweł Tanajno

- uważa Jacek W. Bartyzel, prezes zarządu stowarzyszenia Kluby Liberalne, określający siebie mianem "liberała, ateisty i racjonalisty".


  adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.