loading
Proszę czekać...
[video] Policja użyła siły wobec narodowców. Reporter Radia ZET sugeruje, że wobec Marszu Równości?
Opublikowano dnia 13.10.2018 13:59
W Lublinie sąd wydał zgodę na dwie jednoczesne manifestacje: Marsz Równości oraz kontrmanifestację narodowców. Podczas wydarzenia doszło do zamieszek, w których policja użyła siły wobec kontrmanifestantów. Ciekawie sprawę przedstawił dziennikarz Radia Zet, który zamieścial w sieci film obrazujący wydarzenia w Lublinie.

print screen TT

Marsz Równości Lublin. Policja Polska użyła miękkiej amunicji, granatów hukowych i gazu łzawiącego. Dantejskie sceny

- napisał Maciej Sztykiel.

Czy tylko my odczytaliśmy przekaz tak, że policja użyła siły wobec osób biorących udział w Marszu Równości?

  adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.