loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Premier Mateusz Morawiecki: "Siła polskiej wsi to siła polskich kobiet!"
Opublikowano dnia 15.10.2018 16:11
Prezes Rady Ministrów złożył życzenia wszystkim paniom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich. Morawiecki podkreśla, że kobiety zamieszkujące na wsi pięknie dbają o lokalne tradycje.

Twitter.com/MMorawiecki

– Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Wiejskich dziękuję wszystkim Paniom, które tak pięknie dbają o lokalne tradycje – i życzę, abyście zawsze miały w sobie tę moc, by być najlepszymi Gospodyniami. Będziemy Was w tym wspierać. Siła polskiej wsi to siła polskich kobiet! – napisał premier.

 Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.