loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Solidarność żąda sprostowania od Rafała Jankowskiego, szefa NSZZ Policjantów
Opublikowano dnia 16.10.2018 15:12
Po wypowiedzi przewodniczącego NSZZ Policjantów w RMF FM, Solidarność żąda sprostowania i publikacji przeprosin za nieprawdziwą informację, że jest związkiem który podpisał pakt z partią rządzącą. To pomówienie - oceniła Solidarność.

screen RMF FM

W rozmowie Marcina Zaborskiego emitowanej na stacji RMF FM i stronie RMF24 szef NSZZ Policjantów Rafał Jankowski stwierdził:

„Z tego co się orientujemy wszyscy pewnie wiemy, że jest to związek zawodowy, który jakoś pakt z partią rządzącą podpisał”,

 

Bezsprzecznym jest, że NSZZ „Solidarność” nie podpisał żadnego paktu, czy umowy z jakąkolwiek partią polityczną – odpowiada Solidarność i żąda sprostowania.

- Żądamy bezzwłocznego – w terminie 48 godz. od chwili otrzymania niniejszego wezwania – opublikowania sprostowania wraz z przeprosinami – czytamy w piśmie wysłanym do Jankowskiego.


ml
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.