loading
Proszę czekać...
Prof. Cenckiewicz publikuje kolejne dokumenty dotyczące urzędniczki warszawskiego ratusza Ewy Gawor
Opublikowano dnia 16.10.2018 23:40
Ewa Gawor pełni obecnie funkcję szefowej Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy i jako taka jest bliskim współpracownikiem Hanny Gronkiewicz-Waltz. Dała się ostatnio poznać rozwiązując Marsz Powstania Warszawskiego pod kuriozalnym pretekstem. W wyniku badania jej przeszłości przez prof. Cenckiewicza okazało się, że była pracownicą komunistycznego MSW i podporucznikiem MO. Teraz profesor publikuje kolejne dokumenty w tej sprawie.

screen YouTube

- Pamiętacie jak ppor. Gawor, Czuchnowski i GW twierdzili, że Departament PESEL nie miał z SB nic wspólnego? Lektura (ponowna) świetnej pracy o wykorzystywaniu PESEL w pracy SB - autorstwa ppor. Gawor (ale jako Kuczarska-Subda) - przekonała mnie, że nie mają racji :)


- pisze prof. Cenckiewicznncyk/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.