loading
Proszę czekać...
Niebywałe! Maciej Maleńczuk - pupilek liberalnych mediów - podpadł lewicy. "To homofobiczny buc"
Opublikowano dnia 18.10.2018 10:59
Maciej Maleńczuk to niewątpliwie jeden z muzyków najchętniej cytowanych przez lewicowo-liberalne media. Artysta nie gryzie się w język, gdy przychodzi mu dzielić się swoimi poglądami na temat Prawa i Sprawiedliwości, które przy każdej okazji ostro krytykuje. Zapewne z tego powodu często gości na łamach Gazety Wyborczej, Onetu, czy też Newsweeka. Wywiad, którego udzielił ostatniemu z wymienionych mediów ściągnął na niego falę krytyki ze strony liberałów.

screen YT

Swoją drogą często się zastanawiam, jak to jest, gdy w prawicowej rodzinie rodzi się dziecko, które dorastając staje się homoseksualne


- mówi Maleńczuk w rozmowie z "Newsweekiem".
 

Rodzi się homoseksualne


- odpowiada Renata Kim. 
 

Tak twierdzisz?


- pyta Maleńczuk.
 

Tak twierdzi nauka


- mówi dziennikarka. [Kłamstwo. Nie ma badań potwierdzających, że ktokolwiek "rodzi się" homoseksualistą - dop. red. Tysol]
 

Nie potwierdzam tego, ale ok, to w tym momencie jestem prawicowy


- odpowiada Maleńczuk. Dalej twierdzi, że z jego doświadczenia wynika, że 99% dziewczyn jest biseksualnych, zaś to, że niektórzy faceci postanawiają się łączyć w pary męsko-męskie wynika z tego, że boją się kobiet.
 

Wolą pójść do łóżka z kolegą niż z koleżanką, bo nie wiedzą jak się zachować. No, nie wierzę w to, że ktoś się rodzi homoseksualny. Ale wielu mężczyzn pewnego dnia decyduje się na homoseksualizm, a wcześniej miało dzieci, było w normalnych związkach, nie?


- pyta Maleńczuk.
 

Oj, oj, oj.


- odpowiada Kim, której słowa muzyka wyraźnie nie przypadły do gustu.
 

Te parady równości to rodzaj narzucania się: zobaczcie, my tacy jesteśmy, wy też tacy możecie być. Wydaje mi się, że tak nie powinno być


- opowiada Maleńczuk. Słowa te wywołały wściekłość wśród niektórych liberałów. Sprawę skomentował na Facebooku Grzegorz Janoszka z partii RAZEM.
 

To że Maleńczuk jest homofobicznym bucem, to niby wiadomo od dawna. Ale to co on piep**y w najnowszym wywiadzie dla Newsweeka, to jest jednak rynsztok rodem z najgorszych prawackich gadzinówek


- pisze lewicowy aktywista.raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.