loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rzecznik SLD o wpisie prof.Środy: To nie ma nic wspólnego z europejskością. Środa plująca na przyjezdnych
Opublikowano dnia 18.10.2018 20:46
- Powiało optymizmem. Pan w dzielnicowym sklepie powiedział, że nic mi nie sprzeda jeśli nie obiecam, że będę głosowała na Trzaskowskiego. Obiecałam. Tłumaczył swój pryncypializm tym, że zaroiło się od "obcych" ludzi, co to przyjechali do Warszawy wspierać farbowanego lisa z Opola. "A jaki mają język?! Słyszy pani te k.... latające w powietrzu? To "nowi Warszawiacy" - napisała prof. Środa, co spotkało się z dość powszechną krytyką i zdziwieniem, że podająca się za otwartą i tolerancyjną feministka, cieszy się z ksenofobii skierowanej wobec nowych mieszkańców Warszawy. Na ten wpis ostro odpowiedziała rzecznik SLD Anna Maria Żukowska.

screen YouTube
- Ja bym raczej w każdym sklepie pod teraz wystawiała kartkę„tej pani nie obsługujemy”.Z otwartością,europejskością, to nie ma nic wspólnego.Ta sama Środa plującą na przyjezdnych będzie krzyczeć #RefugeesWelcome.Poziom zidiocenia neoliberałów dawno przekroczył Rubikon przyzwoitości

- napisała Żaukowskacyk/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.