loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Akredytacje na Krajowy Zjazd Delegatów w Częstochowie
Opublikowano dnia 22.10.2018 09:29
Informujemy, że w obradach Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ „Solidarność” , który odbędzie się w dniach 25-26 października w Częstochowie, mogą brać udział tylko akredytowani dziennikarze

Fot. Marek Lewandowski
Wnioski akredytacyjne można składać do 23 października do godz. 12.00 na adres: rzecznik@solidarnosc.org.pl. We wniosku należy podać imię, nazwisko, redakcję i tel. kontaktowy.

KZD odbędzie się w hotelu Scout (Częstochowa, ul. Drogowców 12) w dniach 25-26 października od godz. 10.00 pierwszego dnia (czwartek) i o godz. 9.00 drugiego dnia. Wystąpienia gości, w tym Prezydenta RP przewidywana jest w pierwszej części, pierwszego dnia obrad.

Akredytacje, po uprzedniej informacji potwierdzającej pozytywne rozpatrzenie wniosku, będą wydawane na miejscu w dniu obrad. Ze względu na obostrzenia związane z obecnością Prezydenta RP instalacja wozów transmisyjnych pierwszego dnia w godz. 6.30 – 7.00. Wejście dziennikarzy pierwszego dnia od 9.00 do 9.30.

Szczegółowych informacji udziela rzecznik Związku Marek Lewandowski, tel. 502 273 453.

Więcej o KZD tutaj >>>
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.