loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Janusz Wojciechowski: Z rowerzystami i pieszymi ma problem tylko kierowca nerwus i histeryk
Opublikowano dnia 20.10.2018 13:36
Europoseł Janusz Wojciechowski odniósł się do sprawy bezpieczeństwa na drodze, w kontekście interakcji między kierowcami a innymi przemieszczającymi się po ulicach miast.

YT, print screen


W Tvn24 - 84-letni rowerzysta jedzie drogą dla rowerów przejeżdża jeden pas jezdni, wjeżdża na drugi i wali w niego auto, rowerzysta wylatuje w powietrze, chyba kaskader, bo ponoć nic mu się nie stało. I słyszę - rowerzysta dostał od policji pouczenie. Za zbyt agresywną jazdę?

- napisał europoseł.

 


Stawiam tezę, że kierowca spokojny i rozsądny nie ma żadnego problemu z rowerzystami ani z pieszymi. Zauważy, przepuści, pojedzie dalej. Ma z nimi problem tylko kierowca nerwus i histeryk. Takiemu wszystko przeszkadza, a w rzeczywistości sam ze sobą ma problem

- uznał.

 

adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.