loading
Proszę czekać...
Adam Borowski: Mieszkańcy bohaterskiego miasta chcą, by rządziła nimi grupa przestępcza
Opublikowano dnia 22.10.2018 12:30
Adam Borowski, polski działacz opozycji demokratycznej i niepodległościowej w PRL, a także wydawca i działacz społeczny, skomentował wynik wyborów samorządowych w Warszawie. Nie szczędził przy tym gorzkich słów.

screen YT

Przyznam że wynik w Warszawie mnie poraził... Mieszkańcy tego bohaterskiego i niezwyciężonego miasta chcą by rządziła nimi grupa przestępcza... Dali przyzwolenie na przekręty i złodziejstwo...


- pisze Adam Borowski. Przypomniał krzywdę dziesiątek tysięcy Warszawiaków poszkodowanych w wyniku afery reprywatyzacyjnej.
 

Nie liczy się krzywda 40 tysięcy wyrzuconych na bruk przez mafię reprywatyzacyjną... nie jest istotna ofiara życia Pani Brzeskiej... mafia dalej będzie hulać w ratuszu... To już nie jest miasto niezłomne, to miasto upokorzone... czuję się podle Co komuna zrobiła z Polakami... wstyd dla Warszawy.


- podsumował Adam Borowski.raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Zbigniew "Zebe" Kula: 2 Liga: Zadyszka lidera
Za nami 19 kolejka rozgrywek drugiej ligi. Jeszcze miesiąc temu wydawało się, że Widzew Łódź spacerkiem wygra rozgrywki i zamelduje się w pierwszej lidze. Tymczasem w ostatnich trzech meczach faworyt rozgrywek zdobył tylko dwa punkty i przewaga nad drugim w tabeli Radomiakiem, zmalała do jednego punktu.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wypowiedź ministra Grasia potwierdza, że komisja śledcza ds. VAT będzie miała co robić
Wczoraj portal TVP Info opublikował treść kolejnej taśmy nagranej w restauracji „Sowa i Przyjaciele” ze spotkania kilku ważnych polityków Platformy, w tym ówczesnego rzecznika rządu Donalda Tuska, ministra Pawła Grasia.
avatar
Jerzy
Bukowski

Czy małe ptaszki wrócą do Krakowa?
Miejsca dla budek lęgowych wskazał ornitolog, a zawieszono je w taki sposób, aby nie uszkodzić kory drzew.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.