loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jacek Czaputowicz: Będzie potrzebna nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym
Opublikowano dnia 22.10.2018 14:42
Jak informuje radio RMF FM, szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych podczas wizyty w Brukseli zapowiediał nowelizację ustawy o Sądzie Najwyższym.

fot. Tymon Markowski/ MSZ
Jacek Czaputowicz przebywa dzisiaj w Brukseli, gdzie spotka się z Sekretarzem Generalnym NATO Jensem Stoltenbergiem. Przy tej okazji korespondent RMF z Brukseli Katarzyna Szymańska-Borginon zapytała go o reakcję Polski na wprowadzone przez Trybunał Sprawiedliwości UE środki zabezpieczające, które zamrażają obecną ustawę. 
 

Będzie potrzebna nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym


- odpowiedział Czaputowicz.
 
źródło: rmf24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Jacek
Matysiak

Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.