loading
Proszę czekać...
Eliza Michalik przerażona brakiem komentatorek w studiach wyborczych: "To jest jednak żenujące"
Opublikowano dnia 22.10.2018 16:43
Publicystka po raz kolejny zaskoczyła użytkowników Twittera opinią na temat bieżącej sytuacji politycznej. Dziennikarka Superstacji na początku rozpoczęła wpis od przypomnienia brakiem obecności kobiet na polskich banknotach, w kolejnych zdaniach skupiła się na relacji wyborów przez środki masowego przekazu.

Youtube.com

– Kobiet nie ma nie tylko na banknotach. Brak komentatorek rzucał się także bardzo w oczy wczoraj, w studiach wyborczych wszystkich stacji tv. Z portali internetowych na wysokości zadania stanął Onet. To jest jednak żenujące – napisała dziennikarka.

Źródło: Twitter.com
GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.