loading
Proszę czekać...
W warszawskich aresztach śledczych zwyciężył Rafał Trzaskowski
Opublikowano dnia 22.10.2018 17:22
Zdaniem badań exit poll wybory prezydenckie w stolicy wygrał Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej. Ogromną popularnością Trzaskowski cieszy się wśród osadzonych. Głos na PO i Nowoczesnej oddało aż ponad 60 proc. więźniów w Białołęce i ponad 58 proc. na Grochowie.

Youtube.com

 

W zakładzie na Białołęce głosowało 191 osób. Trzaskowski otrzymał 66,49 proc. poparcia, Patryk Jaki – 13,09.

W areszcie śledczym dla kobiet na Grochowie wskazanie na kandydata Koalicji Obywatelskiej zostało utrzymane. Polityk uzyskał  poparcie 58,06 proc. więźniarek. Na Jakiego głos oddało 16,13 proc. W tym miejscu głosowały 62 osadzone.

 

 Źródło: Twitter.com, niezalezna.pl GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.