loading
Proszę czekać...
[Wideo] S. Karczewski: "Relacje z USA są obecnie bardzo dobre ale wciąż tkwi w nich potencjał do rozwoju"
Opublikowano dnia 22.10.2018 18:35
Stanisław Karczewski,marszałek Senatu opublikował na Twitterze relację ze spotkania z Georgette Mosbacher, ambasador USA w Polsce. Rozmowy przedstawicieli obu państw dotyczyły głównie amerykańskiej Polonii oraz relacjach Polski i USA. Karczewski podkreślił, ze stosunki z USA są bardzo dobre, ale wciąż tkwi w nich potencjał do rozwoju.

Twitter.com
– Z ambasador Stanów Zjednoczonych Ameryki w Polsce Panią @USAmbPoland Georgette Mosbacher rozmawiałem dziś m. in. o amerykańskiej #Polonia oraz o relacjach naszych państw, które obecnie są bardzo dobre ale wciąż tkwi w nich potencjał do rozwoju! – napisał Karczewski.

  Źródło: Twitter.com GT
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.