loading
Proszę czekać...
Córka Jolanty Brzeskiej dziękuje za pomoc. Darczyńcy: "Pani Mama zrobiła tyle dla Warszawy..."
Opublikowano dnia 22.10.2018 23:10
- No to kochani koniec. Już na 100% nie mam co liczyć, że kiedykolwiek odzyskam jakieś pieniądze przyznane mi przez Komisję Weryfikacyjną - napisała Magdalena Brzeska córka Jolanty Brzeskiej, działaczki społecznej zaangażowanej w walkę z dziką reprywatyzacją, której ciało zostało odnalezione spalone w Lesie Kabackim. Początkowo śledztwo umorzono z powodu "niewykrycia sprawców", potem zostało wznowione przez Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę. Pani Magda poprosiła również o pomoc finansową. Po nagłośnieniu sprawy przez Tysol.pl zbiórka ruszyła z kopyta. Teraz Pani Magda dziekuje darczyńcom

screen YouTube
- Kochani! Nawet nie wiem jak podziękować Wam wszystkim za dobre serce, za wszystko co dla nas robicie! Dajecie nadzieję na to, że wszystko się wyprostuje. Może kiedyś będę mogła najzwyczajniej zaprosić Was wszystkich do siebie na herbatę - to będzie dla mnie największa przyjemność poznać Was osobiście i podziękować!

- pisze pani Magda

- Pani Mama zrobila bardzo wiele dla Warszawy, dla oczyszczenia Polski, dlatego proszę zawsze dumnie, z glową do góry wędrować przez ten świat. Ona już z góry, na pewno Was wspiera. Dziękuję.


- pisze Moni

- Glowa do gory Pani Magdo!


- pisze anonimowy darczyńca

- Jestem sercem z Panią, zawsze pamiętam o świętej sprawie Pani Jolanty BRZESKIEJ. "Przyjemności w życiu? Tak, marzę o tym. O czymś dla siebie. Tylko dla siebie. Ale obecnie w moim życiu nie ma miejsca na to ( ) " Bóg da, spełnią się Pani marzenia - wkrótce.


- pisze Eugen

- Niech się Pani trzyma. Ludzi dobrej woli jest więcej ...


- pisze ofiara reprywatyzacji ze Śród. Płd.

I wiele innych

Zbiórka trwa. Jeśli możesz, pomóż córce Jolanty Brzeskiej

cyk/knnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.