loading
Proszę czekać...
[KZD] Solidarność z Bolesławca podarowała Sali BHP okolicznościowy prezent
Opublikowano dnia 26.10.2018 13:19
Podczas Krajowego Zjazdu Delegatów w Częstochowie członkowie i sympatycy Solidarności z Bolesławca i Powiatu Bolesławieckiego podarowali na rzecz historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej okolicznościowy serwis ceramiczny. Prezent ma służyć uczczeniu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Ceramikę wykonano w Zakładach Ceramicznych Bolesławiec Sp. z o.o. w Bolesławcu.

fot. Robert Wąsik, Tygodnik Solidarność

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować kolegom za taki wspaniały prezent. Ceramika stanie w Sali BHP, w odpowiednim miejscu, odpowiednio wyeksponowana


- powiedział przewodniczący Solidarności Piotr Duda.


raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.