loading
Proszę czekać...
[video] "Nie pamiętam posłów PO którzy palili race". Rabiej zapędzony w kozi róg przez dziennikarza
Opublikowano dnia 06.11.2018 17:47
Przyszły wiceprezydent miasta Warszawy i członek Nowoczesnej Paweł Rabiej był gościem Radia WNET. Pomiędzy politykiem a dziennikarzem doszło do bardzo ciekawej dyskusji na temat Marszu Niepodległości. 

screen YT
Ustępująca prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zapowiedziała, że nawet najmniejsze wykroczenie popełnione przez uczestników Marszu Niepodległości może skutkować jego rozwiązaniem. Gronkiewicz-Waltz podkreśla, że będzie działać w tej sprawie z całą stanowczością. Sprawę Marszu poruszono podczas rozmowy z Pawłem Rabiejem w Radiu WNET. 
 

Albo pojawią się race, lub inne elementy zagrażające dla bezpieczeństwa, to ten marsz zostanie rozwiązany. Ta decyzja jest w rękach prezydenta, ja uważam że prezydent każdego miasta powinien ją bezwzględnie egzekwować jeśli pojawią się jakiekolwiek zagrożenia tego typu


- mówił Paweł Rabiej.
 

Bezwzględnie, tzn. 100 tysięcy ludzi, trzy race. Czyli co, rozbijamy marsz, rozwiązujemy 


- powiedział redaktor.
 

Od tego są organizatorzy żeby pilnowali porządku, a nie udawali że nic nie widzą. Sytuacja z tym marszem naprawdę wymknęła się spod kontroli, bardzo ubolewam, że 11 listopada w Warszawie nie ma marszu w którym można pójść spokojnie i bezpiecznie


- odparł polityk.
 

Co to znaczy wymknął się spod kontroli? Bo ja pamiętam posłów Platformy Obywatelskiej, pana koalicyjnego ugrupowania, którzy rok temu na platformie odpalili race. To oni też utracili kontrolę?


- spytał dziennikarz.
 

Ja tego nie pamiętam


- odparł Paweł Rabiej.
 

Warszawa miała być dla wszystkich 


- usłyszał w odpowiedzi.
 

Jest dla wszystkich, ale nie dla chuliganów


- powiedział polityk. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Jest porozumienie w sprawie Brexitu, ale z brytyjskiego rządu odchodzi aż 5 ministrów
W środę zarówno strona unijna jak i rząd W. Brytanii ogłosili, że jest porozumienie w sprawie uporządkowanego wyjścia tego kraju z Unii Europejskiej, ale już w czwartek dowiedzieliśmy się, że odchodzi aż 5 ministrów, w tym ten odpowiedzialny za negocjacje Brexitu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.