loading
Proszę czekać...
Tragedia na Dolnym Śląsku. Zawaliła się kamienica
Opublikowano dnia 08.11.2018 08:09
Do dramatu doszło w Leśnej na Dolnym Śląsku. Wybuch gazu spowodował zawalenie dużej części budynku.

zrzut z ekranu

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Jana Kochanowskiego. W budynku mogło przebywać nawet 14 osób, uratowano już 10 z nich, jednak wciąż trwają poszukiwania brakującej czwórki.

Dalsza akcja może potrwać nawet kilkanaście godzin. W budynku miało dojść do eksplozji butli z gazem. Straż pożarną powiadomił jeden z uwięzionych mieszkańców.

Nie znamy stanu uratowanych osób. Na miejscu pracuje kilkanaście zespołów straży pożarnej, w tym specjalistyczne – poszukiwawcze.

Źródło: rmf24.pl

kos

 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.