loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Piotr Gliński: Apeluję do organizatorów MN o włączenie się do marszu rządowego
Opublikowano dnia 08.11.2018 09:34
„Apeluję do organizatorów Marszu Niepodległości o włączenie się do marszu rządowego” – mówi w Radiu ZET wicepremier i minister kultury, Piotr Gliński. Według ministra HGW nie miała podstaw prawnych, by zakazać marszu.

źródło: Screen You Tube
Według Piotra Glińskiego decyzja Hanny Gronkiewicz-Waltz jest polityczna. „Jakaś kalkulacja polityczna za tym stoi” – mówi wicepremier. Na pytanie jaka to kalkulacja, Piotr Gliński odsyła: „Trzeba zapytać panią prezydent”.

„Znajdujemy się w Polsce w bardzo ostrym konflikcie politycznym. Wiemy z doświadczenia, że te marsze były wykorzystywane – zresztą przez ekipę Gronkiewicz-Waltz do różnych prowokacji”.

Źródło: Radio Zet
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.