loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Pamiętacie reportaż TVN o urodzinach Hitlera? Organizator dostał 20 tys. złotych?
Opublikowano dnia 08.11.2018 09:50
Dziennikarze portalu wPolityce.pl dotarli do śledztwa ws. imprezy upamiętniającej urodziny Adolfa Hitlera, które świętowano w maju 2017 r. nieopodal Wodzisławia Śląskiego. Według dziennikarzy portalu, organizatorzy tej zabawy mieli otrzymać zlecenie na jej przeprowadzenie i zaproszenie dziennikarki TVN.

źródło: Screen You Tube
W maju 2017 r. w lesie niedaleko Wodzisławia Śląskiego zorganizowane zostały "urodziny Hitlera". Na „uroczystości” "udało się"zakraść wraz z kamerą dziennikarzom „Superwizjera” – programu TVN – którzy wyemitowali nagrany materiał aż 8 miesięcy później. Portal wPolityce twierdzi, że sytuacja została ukartowana.

– Z zeznań Mateusza S., organizatorach »urodzin« wynika, że impreza została zamówiona przez tajemniczych mężczyzn i była maskaradą, za którą zapłacono jej organizatorowi 20 tys. zł. Zleceniodawcy mieli jednak jeden warunek: na »urodziny« miała być zaproszona tajemnicza »Anna Sokołowska«. Kim jest ta kobieta? To w rzeczywistości Anna Sobolewska – dziennikarka „Superwizjera” i jednocześnie współautorka reportażu”

– czytamy na portalu Polityce.pl.


Źródło: wPolityce.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
avatar
Ryszard
Czarnecki

„Pójdź, Henning-Kloska, ja Cię uczyć każę"....
Wartością z punktu widzenia polskiego bezpieczeństwa jest NATO, jest Pakt Północnoatlantycki i żadne propozycje czy nowe formuły, które się pojawiają, nie mogą wylać dziecka z kąpielą. Nie mogą zaszkodzić, ograniczyć możliwości działania NATO czy zmniejszyć jego aktywność. Dlatego też z pewnym dystansem patrzę na głoszoną i przez prezydenta Macrona, i przez kanclerz Merkel koncepcję wspólnej armii, ponieważ jak znam życie, a w polityce międzynarodowej jednak siedzę od dłuższego czasu, to wiem, że w praktyce politycznej ta koncepcja będzie oznaczała olbrzymią ilość zamówień dla francuskich czy niemieckich firm zbrojeniowych
avatar
.
Rosemann

Roseman: 8 miesięcy czyli w co gra Czarnecki
Nie da się wykluczyć i takiej możliwości, że Czarnecki ma takich nagrań więcej i to, o czym już wiemy to tylko sprytna przygrywka przed dalszym ciągiem. Który nastąpi wiosną i jesienią. Ale to się dopiero okaże.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.