loading
Proszę czekać...
Ewa Kopacz o Marszu Niepodległości: Jedyni konsekwentni to narodowcy
Opublikowano dnia 08.11.2018 12:41
- Będzie olbrzymi chaos i bałagan. To miotanie się od ściany do ściany – powiedziała była premier Ewa Kopacz w Polsat News.

T. Gutry - Tygodnik Solidarność
- Pan prezydent najpierw organizował marsz, potem się z tego wycofał, teraz rzutem na taśmę się okazało, że jednak marsz będzie. Jedyni konsekwentni to byli narodowcy, którzy mówili, że będą swój marsz organizować - mówiła Ewa Kopacz.

Pytana o decyzję Hanny Gronkiewicz-Waltz o zakazaniu Marszu Niepodległości, powiedziała: - Jako dobry gospodarz, wiedziała, że na nią spada obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa. Ważniejsze było dla niej bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy

Źrdło: Polsat News
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Ból…
Gdyby nie inicjatywa władz, mielibyśmy dziś na pierwszych stronach polskich i zagranicznych gazet prawdziwe a nie kadrowane z wielkim wysiłkiem pracowników Agory gorszące sceny z Warszawy. I mielibyśmy wielkiego kaca, że daliśmy sobie zepsuć święto, które raz tylko dane nam było przeżywać. I to tylko, że na to nie pozwolono powinno być dla nas ważne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk wysoko zawiesza poprzeczkę
Nie odnoszę się do treści przemówień Tuska, lecz wyłącznie do retoryki i erystyki, którymi znakomicie włada.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Największa demokracja świata
Świat stał się globalną wioską, to prawda, ale interesy narodowe i państwowe wciąż są głównym drogowskazem i punktem odniesienia. Globalizacja polityki międzynarodowej nie polega na tym, że poszczególne kraje przestają mieć interesy czy że je grzecznie przekazują organizacjom międzynarodowym, tylko na tym, że owe interesy stają się przedmiotem rozgrywek globalnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.