loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Cenckiewicz na pogrzebie Płk Matuszewskiego i mjr Floyar-Rajchmana [video]
Opublikowano dnia 10.12.2016 17:54
- Matuszewski marzył o służbie w wojsku, marzył o niepodległej Polsce jeszcze przed I Wojną Światową, później służył w korpusie Dowbór-Muśnickiego na wschodzie. Rajchman walczył w Pierwszej Brygadzie legionów Marszałka Piłsudskiego. Później walczyli w wojnie 20' roku. […] walczyli przez cały okres międzywojenny o to żeby Polska była silna, żeby Polska była nowoczesna. Walczyli o Polskę w 39' roku tak jak potrafili, ratując Jej skarb - mówił na Powązkach, na pogrzebie Płk Matuszewskiego i mjr Floyar-Rajchmana prof. Sławomir Cenckiewicz

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
avatar
Resortowy
Renegat

Resortowy Renegat: Cisza wyborcza…
Od wielu lat, kiedy dostęp do sieci jest powszechny, politycy publicyści czy komentatorzy zadają sobie pytane, właśnie o ową ciszę wyborczą.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: W Pardubicach odbyło się święto polskiego żużla
Dziś cisza wyborcza - a więc będzie o sporcie. W Czechach (Pardubice) odbył się decydujący o tytule mistrza świata juniorów na żużlu trzeci turniej IMŚJ ( poprzednie w Polsce i na Łotwie). Wygrał go Polak, mistrzem został Polak, wicemistrzem tez Polak. Poniżej publikuję wywiad, którego udzieliłem na ten temat „Tygodnikowi Żużlowemu”. Rozmawiał ze mną red Radosław Zieliński.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.