loading
Proszę czekać...
Jarosław Kaczyński rozmawia z Antonim Macierewiczem w siedzibie PiS
Opublikowano dnia 12.04.2017 16:29
Trwa właśnie rozmowa Jarosława Kaczyńskiego z szefem MON Antonim Macierewiczem. Rozmowa prawdopodobnie ma związek z dzisiejszym zawieszeniem wprawach członka PiS Bartłomieja Misiewicza. Brak jest jednak dokładnych informacji w tym zakresie.

M. Żegliński - Tygodnik Solidarność
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Jarosław Kaczyński poinformował o zawieszeniu Bartłomieja Misiewicza w prawach członka PiS. Do tej pory Antonii Macierewicza nie odniósł się oficjalnie do tej kwestii.  
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

[Portal Stoczniowy] Prezydent Andrzej Duda: infrastruktura marynarki wojennej wymaga odbudowy
Prezydent Andrzej Duda bierze udział w święcie Marynarki Wojennej, które zostało połączone z obchodami 100-lecia jej istnienia. – Mam, jako zwierzchnik sił zbrojnych, świadomość, że marynarce wojennej potrzebna jest ciągłość, nie tylko w tym znaczeniu, że ma bohaterskich żołnierzy, marynarzy, że ma oddanych cywilnych pracowników, że są wspaniałe rodziny związane z polskim morzem służące Polsce na morzu od pokoleń. Ta ciągłość jest i będzie – powiedział prezydent.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gen. Kukliński coraz lepiej znany
Cieszy mnie, że generał Ryszard Kukliński budzi ciekawość, a w jej konsekwencji podziw, zwłaszcza w młodych pokoleniach rodaków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Wreszcie mamy swojego uchodźcę
Pani Sitko, dozorczyni bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, stała i patrzyła na skrzynki na listy w holu bloku. Mama Łukaszka właśnie naklejała coś na swoją skrzynkę.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.