loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Oddaj krew. Uratuj komuś życie
Opublikowano dnia 26.04.2017 18:16
W czwartek, 27 kwietnia br., Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Ziemia Radomska zaprasza do oddawania krwi. Zbiórka wpisuje się w coroczny Dzień Honorowego Krwiodawstwa "S" ogłaszany przez Komisję Krajową.

Wikipedia [licencja: domena publiczna]
Zbiórka krwi w Radomiu odbędzie się w godzinach 11.00-15.30.

Miejscem akcji będzie teren przed budynkiem Zarządu Regionu (Radom, ul. Traugutta 52), gdzie ustawiony zostanie specjalny ambulans, w którym wykwalifikowani specjaliści będą dokonywali poboru krwi.

W ramach akcji osoby zainteresowane będą mogły zbadać ciśnienie krwi i poziom glukozy

"Wszystkich członków i sympatyków Solidarności serdecznie zachęcamy do udziału. Wasza krew jest darem życia" - zachecają do udziału w akcji jej organizatorzy a są nimi: radomska "S" i Oddział Rejonowy PCK w Radomiu.

IK
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Szwagrzyk Człowikiem Roku 2016 Tygodnika Solidarność
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli. Michnik: Wszystkie ręce na pokład! - Farmazon: Słucham!
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Tusk humoris causa
Czas świąt, czas prezentów i radości, dlatego warto zatrzymać się przez chwilę po wesołej stronie polityki. Tak się złożyło, że pan magister Tusk Donald kilkanaście dni temu dostał w prezencie tytuł doktora honoris causa. Prezentodawcą został uniwersytet z miasteczka Pecz. Co ciekawe absolwentem tej szkoły był sławny premier Węgier. Z czego sławny? Jego szczera wypowiedź przeszła do historii: „Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem” – mówił kiedyś Ferenc Gyurcsány na zamkniętej naradzie posłów Węgierskiej Partii Socjalistycznej.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Intelektualni impotenci i moralni troglodyci
Opozycjo, opamiętaj się!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.