loading
Proszę czekać...
Oddaj krew. Uratuj komuś życie
Opublikowano dnia 26.04.2017 18:16
W czwartek, 27 kwietnia br., Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Ziemia Radomska zaprasza do oddawania krwi. Zbiórka wpisuje się w coroczny Dzień Honorowego Krwiodawstwa "S" ogłaszany przez Komisję Krajową.

Wikipedia [licencja: domena publiczna]
Zbiórka krwi w Radomiu odbędzie się w godzinach 11.00-15.30.

Miejscem akcji będzie teren przed budynkiem Zarządu Regionu (Radom, ul. Traugutta 52), gdzie ustawiony zostanie specjalny ambulans, w którym wykwalifikowani specjaliści będą dokonywali poboru krwi.

W ramach akcji osoby zainteresowane będą mogły zbadać ciśnienie krwi i poziom glukozy

"Wszystkich członków i sympatyków Solidarności serdecznie zachęcamy do udziału. Wasza krew jest darem życia" - zachecają do udziału w akcji jej organizatorzy a są nimi: radomska "S" i Oddział Rejonowy PCK w Radomiu.

IK
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Mama
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.