loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Oddaj krew. Uratuj komuś życie
Opublikowano dnia 26.04.2017 18:16
W czwartek, 27 kwietnia br., Zarząd Regionu NSZZ Solidarność Ziemia Radomska zaprasza do oddawania krwi. Zbiórka wpisuje się w coroczny Dzień Honorowego Krwiodawstwa "S" ogłaszany przez Komisję Krajową.

Wikipedia [licencja: domena publiczna]
Zbiórka krwi w Radomiu odbędzie się w godzinach 11.00-15.30.

Miejscem akcji będzie teren przed budynkiem Zarządu Regionu (Radom, ul. Traugutta 52), gdzie ustawiony zostanie specjalny ambulans, w którym wykwalifikowani specjaliści będą dokonywali poboru krwi.

W ramach akcji osoby zainteresowane będą mogły zbadać ciśnienie krwi i poziom glukozy

"Wszystkich członków i sympatyków Solidarności serdecznie zachęcamy do udziału. Wasza krew jest darem życia" - zachecają do udziału w akcji jej organizatorzy a są nimi: radomska "S" i Oddział Rejonowy PCK w Radomiu.

IK
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Kulinaria i konspiracja
- Dzisiaj gotuję obiad - oświadczyła siostra Łukaszka.\nWywołała tym samym u Hiobowskich atak paniki, bowiem jej umiejętności kulinarne cieszyły się poważaniem, ale nie takim jak chciała. Tata Łukaszka twierdził, że jej rosół może śmiało konkurować ze śliną Obcego.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Smog zdrowy i niezdrowy
Każdy, kto kiedykolwiek był na urlopie wśród hałd Zagłębia Ruhry, ewentualnie w górniczych rejonach Kalifatu Francuskiego, zdołał zauważyć, jakim czystym powietrzem obdarza turystów zachodnia Europa. Nic tylko łykać, ile płuca dadzą radę. Łykać i o nic nie pytać. A jak ktoś ma niewielką objętość płuc, to powinien tam pojechać z odkurzaczem i załadować do worka, ile natura pozwoli. A potem sobie wypuszczać to świeżutkie powietrze przed snem na głębokim wdechu. Tak dla zdrowotności i europejskiej solidarności.
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Marzanna Wielgusowa płynie na Warszawę
"Jedziemy na Warszawę", plastelina, skala 1:6
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.