loading
Proszę czekać...
Porażka Wizards
Opublikowano dnia 01.05.2017 09:41
Washington Wizards przegrali na wyjeździe z Boston Celtics 111:123. W trakcie spotkania polski koszykarz Marcin Gortat zdobył 16 punktów i miał 13 zbiórek.

pixabay.com

Tym samym "Czarodzieje" od porażki rozpoczęli druga rundę fazy play off koszykarskiej ligi NBA. Rywalizacja toczy się do czterech zwycięstw.
Początek meczu zapowiadał wygraną drużyny Gortata. Rywale obudzili się w drugiej kwarcie, w której nadrobili 18 punktów. Z każdą kolejną nutą rozkręcali się. Trzecią kwartę zakończyli już z piętnastopunktową przewagą.

więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.