loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Wojciech Cejrowski: Donald Tusk nie lubi Polski a Donald Trump kocha Polskę
Opublikowano dnia 18.05.2017 22:48
- Świat się podzielił na dwa Donaldy. Jest Donald Trump, który Polskę chwali i jest Donald Tusk, który Polskę gani, chce Polskę ukarać. Donald Trump chwali Polskę, bo w NATO się wykazujemy, bo jesteśmy wiernym sojusznikiem i naprawdę Polska wykonuje wszystkie swoje zobowiązania choćby małe, a inni nie wykonują. Natomiast Donald Tusk nie lubi Polski, a Trump kocha Polskę. I proszę pana świat takich dwóch Donaldów, które się żrą, coś takiego obserwuję. I tak jak Kaczyńskiego krytykuje wszystko co tylko może w Polsce, tak Donalda Trumpa krytykuje wszystko co tylko może w stanach Zjednoczonych. Dosyć podobne sytuacje i w obu przypadkach pan Soros, czy jak on tam się nazywa, maczał palce - mówił Wojciech Cejrowski w TVP Info

screen TT
\n\n\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Najdłuższy protest nowoczesnej Europy
Do bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, wprowadziło się młode małżeństwo. Nie dość, że pochodzili z maleńkiej wioski, to na dodatek ta wioska była koło Pawełkowic. Te oto podwójne kompleksy były zapewne przyczyną tego, że młoda małżonka bardzo szybko chciała zostać osobą miastową. Przypadkiem spotkała mamę Wiktymiusza, zwierzyła jej się ze swojego problemu. A mama Wiktymiusza namówiła ją aby się zapisała do kierowanego przez siebie koła Komitetu Obrony Dewiacji. W kole tym była już mama Łukaszka, która zaprosiła swoją szefową i neofitkę na sojową latte i kanapkę z salcesonem z promocji.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Nowoczesna. Ugotowani"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Mama
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.