loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Wojciech Cejrowski: Donald Tusk nie lubi Polski a Donald Trump kocha Polskę
Opublikowano dnia 18.05.2017 22:48
- Świat się podzielił na dwa Donaldy. Jest Donald Trump, który Polskę chwali i jest Donald Tusk, który Polskę gani, chce Polskę ukarać. Donald Trump chwali Polskę, bo w NATO się wykazujemy, bo jesteśmy wiernym sojusznikiem i naprawdę Polska wykonuje wszystkie swoje zobowiązania choćby małe, a inni nie wykonują. Natomiast Donald Tusk nie lubi Polski, a Trump kocha Polskę. I proszę pana świat takich dwóch Donaldów, które się żrą, coś takiego obserwuję. I tak jak Kaczyńskiego krytykuje wszystko co tylko może w Polsce, tak Donalda Trumpa krytykuje wszystko co tylko może w stanach Zjednoczonych. Dosyć podobne sytuacje i w obu przypadkach pan Soros, czy jak on tam się nazywa, maczał palce - mówił Wojciech Cejrowski w TVP Info

screen TT
\n\n\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Dr Waldemar Kozioł Udomowienie nie polonizacja banków
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli. Michnik: Wszystkie ręce na pokład! - Farmazon: Słucham!
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Tusk humoris causa
Czas świąt, czas prezentów i radości, dlatego warto zatrzymać się przez chwilę po wesołej stronie polityki. Tak się złożyło, że pan magister Tusk Donald kilkanaście dni temu dostał w prezencie tytuł doktora honoris causa. Prezentodawcą został uniwersytet z miasteczka Pecz. Co ciekawe absolwentem tej szkoły był sławny premier Węgier. Z czego sławny? Jego szczera wypowiedź przeszła do historii: „Kłamaliśmy rano, nocą i wieczorem” – mówił kiedyś Ferenc Gyurcsány na zamkniętej naradzie posłów Węgierskiej Partii Socjalistycznej.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Intelektualni impotenci i moralni troglodyci
Opozycjo, opamiętaj się!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.