loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa do Red. Wielowieyskiej: Dlaczego w kontekście bójki w Radomiu, pyta Pani tylko o narodowców?
Opublikowano dnia 27.06.2017 11:39
Na początek zaznaczę, że wolałbym, żebyśmy jednak spory polityczne rozwiązywali bez użycia przemocy i nie mam najmniejszego zamiaru bronić kopania człowieka, które widzieliśmy na zdjęciu z bójki w Radomiu. Jednak nie rozumiem dlaczego mielibyśmy, a tak robi Red. Dominika Wielowieyska [GW], odnosić się akurat do tego fragmentu bójki, ignorując fakt, że narodowcy wrócili i bronili kolegi szarpanego przez "ochronę" KOD?

screen TT
I Dominika Wielowieyska i zaproszeni przez nią goście płonnie wyrażają dezaprobatę dla straszliwych nacjonalistów bojących ludzi na ulicy, skrzetnie omijając fakt, że ci bronili kolegi zaatakowanego przez rozwydrzonych "obrońców demorkacji" i płomiennie potępiają rzecznik Beataę Mazurek, która powiedziała, że jakkolwiek nie popeira użycia przemocy, to ich rozumie.

I tak Pani Redaktor, ja również ich rozumiem. Jeśli by rozwydrzeni "obrońcy demokracji" zaczęli mi szarpać kolegę, też bym po niego wrócił, a przynajmniej mam nadzieję, że starczyłoby mi na to odwagi.

Pytanie jest natomiast inne, dlaczego pokazujecie sprawę tak jednostronnie? Jestescie tak głupi, że nie potraficie sięgnąć po źródła inne niż własne, czy manipulujecie zupełnie świadomie?\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer

Wy-delegowani, czyli pracownik kontra rząd
Nowy prezydent Francji, ale również politycy z krajów Beneluksu, przystąpili do
próby zmiany unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych Konflikt wokół nich ma charakter zarówno międzynarodowy, jak i krajowy na linii rząd – związki zawodowe.
Legalny przekręt
Ujawniamy poważne luki prawne dotyczące oświadczeń majątkowych urzędników. Dochody osobiste można w nich sprytnie chować, a sam obowiązek złożenia dokumentu nie obejmuje wszystkich kluczowych samorządowców.
Związki na pogodę i niepogodę
Istnieją międzynarodowe porównawcze badania, w tym zlecane przez OECD, które wskazują, że kraje, w których działa system partycypacyjny, mają lepsze wyniki ekonomiczne. Elementem takiego systemu są związki zawodowe – mówi wybitny ekonomista, prof. Elżbieta Mączyńska w rozmowie z Andrzejem Berezowskim.

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 38/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Agnieszka Kutyłowska: "Nie jesteśmy "antyszczepionkowcami""
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Donald Tusk
"Mają Oscara!", plastelina, skala 1:10
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kulturalna strzelnica
Obiekt może również służyć odrodzonemu w III Rzeczypospolitej ruchowi strzeleckiemu i innym patriotycznym organizacjom paramilitarnym, a także formowanym w Małopolsce jednostkom Wojsk Obrony Terytorialnej.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Juncker Flaszkobrody
Im ciemniej, tym jaśniej – powiedziała Zofia z Radości pod Warszawą. Im gorzej, tym lepiej – piszą na murach anarchiści z Owsiakowa. A szef Komisji Europejskiej Jan Klaudiusz Flaszkobrody z Luksemburga zaproponował 13 września 2017 r. nową sentencję - Im mniej, tym więcej. I słusznie. Po co Donald, skoro może być Jan? Po co jeden fotel, skoro może być tapczanik - suma foteli przewodniczącego Rady Europejskiej i szefa Komisji Europejskiej. Janek siądzie wygodnie i z Klaudiuszem wszystko sobie wyjaśni. Zaplanuje, narysuje i wybuduje. A Donalda popchnie w stan niebytu, czyli spoczynku. Lub oskarżenia. Ale to może Zbyszek załatwi.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.