loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa do Red. Wielowieyskiej: Dlaczego w kontekście bójki w Radomiu, pyta Pani tylko o narodowców?
Opublikowano dnia 27.06.2017 11:39
Na początek zaznaczę, że wolałbym, żebyśmy jednak spory polityczne rozwiązywali bez użycia przemocy i nie mam najmniejszego zamiaru bronić kopania człowieka, które widzieliśmy na zdjęciu z bójki w Radomiu. Jednak nie rozumiem dlaczego mielibyśmy, a tak robi Red. Dominika Wielowieyska [GW], odnosić się akurat do tego fragmentu bójki, ignorując fakt, że narodowcy wrócili i bronili kolegi szarpanego przez "ochronę" KOD?

screen TT
I Dominika Wielowieyska i zaproszeni przez nią goście płonnie wyrażają dezaprobatę dla straszliwych nacjonalistów bojących ludzi na ulicy, skrzetnie omijając fakt, że ci bronili kolegi zaatakowanego przez rozwydrzonych "obrońców demorkacji" i płomiennie potępiają rzecznik Beataę Mazurek, która powiedziała, że jakkolwiek nie popeira użycia przemocy, to ich rozumie.

I tak Pani Redaktor, ja również ich rozumiem. Jeśli by rozwydrzeni "obrońcy demokracji" zaczęli mi szarpać kolegę, też bym po niego wrócił, a przynajmniej mam nadzieję, że starczyłoby mi na to odwagi.

Pytanie jest natomiast inne, dlaczego pokazujecie sprawę tak jednostronnie? Jestescie tak głupi, że nie potraficie sięgnąć po źródła inne niż własne, czy manipulujecie zupełnie świadomie?\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Śledczy ze Śląska rozwikłali zagadkę śmierci polskiego szofera we Włoszech
Policjanci i prokuratorzy z Sosnowca rozwikłali zagadkę śmierci polskiego kierowcy TIR-a we Włoszech w 2014 roku. Pomimo umorzenia sprawy przez włoskie organa ścigania, prowadzone przez polskich śledczych długie i skomplikowane śledztwo doprowadziło właśnie do zatrzymania i przedstawienia zarzutów karnych 49-letniemu mieszkańcowi Małopolski. Zdaniem śledczych to on stał za tym tajemniczym zgonem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Szoah biznes
W ostatnich miesiącach temat ludobójstwa niemieckiego z okresu II wojny światowej powrócił na pierwsze strony gazet. Ku zaskoczeniu Polaków oskarżenia o udział w mordowaniu Żydów sformułowali przedstawiciele państwa Izrael. Polacy są cierpliwi, ale są jakieś granice bezczelności. Panie i panowie z Izraela właśnie przekroczyli tę granicę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Znika pomnik generała, "który się kulom nie kłaniał"
Świerczewski był aktywnym działaczem komunistycznym, który walczył przeciwko Polsce w 1920 roku jako oficer Armii Czerwonej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.