loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa do Red. Wielowieyskiej: Dlaczego w kontekście bójki w Radomiu, pyta Pani tylko o narodowców?
Opublikowano dnia 27.06.2017 11:39
Na początek zaznaczę, że wolałbym, żebyśmy jednak spory polityczne rozwiązywali bez użycia przemocy i nie mam najmniejszego zamiaru bronić kopania człowieka, które widzieliśmy na zdjęciu z bójki w Radomiu. Jednak nie rozumiem dlaczego mielibyśmy, a tak robi Red. Dominika Wielowieyska [GW], odnosić się akurat do tego fragmentu bójki, ignorując fakt, że narodowcy wrócili i bronili kolegi szarpanego przez "ochronę" KOD?

screen TT
I Dominika Wielowieyska i zaproszeni przez nią goście płonnie wyrażają dezaprobatę dla straszliwych nacjonalistów bojących ludzi na ulicy, skrzetnie omijając fakt, że ci bronili kolegi zaatakowanego przez rozwydrzonych "obrońców demorkacji" i płomiennie potępiają rzecznik Beataę Mazurek, która powiedziała, że jakkolwiek nie popeira użycia przemocy, to ich rozumie.

I tak Pani Redaktor, ja również ich rozumiem. Jeśli by rozwydrzeni "obrońcy demokracji" zaczęli mi szarpać kolegę, też bym po niego wrócił, a przynajmniej mam nadzieję, że starczyłoby mi na to odwagi.

Pytanie jest natomiast inne, dlaczego pokazujecie sprawę tak jednostronnie? Jestescie tak głupi, że nie potraficie sięgnąć po źródła inne niż własne, czy manipulujecie zupełnie świadomie?\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer

Zachód nie ma prawa nas pouczać
Dlaczego min. Jan Szyszko wciąż upiera się przy wycince w Puszczy Białowieskiej, mimo że UNESCO i KE żądają natychmiastowego zaprzestania cięć? Czy w ogóle mają do tego prawo? Co dalej z „Lex Szyszko”? Zapytaliśmy u źródła. Z ministrem środowiska rozmawia Anna Brzeska.

Chcemy, by PiS wywiązało się z zobowiązań
„Skoro PiS jest takie czułe na sprawiedliwość społeczną, to powinno wiedzieć, że ta ustawa deprecjonuje pracowników, którzy pracują w zawodach niemedycznych”. O ustawie dot. minimalnych wynagrodzeń w służbie zdrowia i innych niespełnionych obietnicach PiS, mówi Piotr Duda w rozmowie z Ewą Zarzycką.

Cynizm totalnej opozycji
– Jeżeli ktoś mówi o obronie demokracji jednocześnie naruszając jej zasady i blokując prawa innych do manifestowania, jest niewiarygodny i cyniczny. Z Andrzejem Maciejewskim rozmawia Izabela Kozłowska.

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 29/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z prof. Kamilem Zaradkiewiczem
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: nie będę występował w reżimowym tygodniku!
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność", dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Alexander
Degrejt

Aleksander Degrejt: Gra idzie o istnienie Państwa Polskiego
No dobra, PiS orze, opozycja wyje i urządza Ciamajdan vol. 2 a ludek ślepu, głuchy i naiwny nie zauważa, że to wszystko jest zasłona dymna, bo prawdziwa wojna toczy się na zupełnie innym poziomie. „Reformą” sądów przejmują się tylko „słupy”, które dawały twarz aferom i którym można cokolwiek udowodnić i wsadzić ich do pudła. Prawdziwi gracze siedzą w tylnych rzędach mając głowy zaprzątnięte czymś zupełnie innym.
avatar
Piotr
Wolter

Piotr Wolter: Astroturfing
- Przechodziłam blisko, więc wpadłam po meble.\n- Przechodziłaś?\n- Tak.\n- Z tragarzami?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.