loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa do Red. Wielowieyskiej: Dlaczego w kontekście bójki w Radomiu, pyta Pani tylko o narodowców?
Opublikowano dnia 27.06.2017 11:39
Na początek zaznaczę, że wolałbym, żebyśmy jednak spory polityczne rozwiązywali bez użycia przemocy i nie mam najmniejszego zamiaru bronić kopania człowieka, które widzieliśmy na zdjęciu z bójki w Radomiu. Jednak nie rozumiem dlaczego mielibyśmy, a tak robi Red. Dominika Wielowieyska [GW], odnosić się akurat do tego fragmentu bójki, ignorując fakt, że narodowcy wrócili i bronili kolegi szarpanego przez "ochronę" KOD?

screen TT
I Dominika Wielowieyska i zaproszeni przez nią goście płonnie wyrażają dezaprobatę dla straszliwych nacjonalistów bojących ludzi na ulicy, skrzetnie omijając fakt, że ci bronili kolegi zaatakowanego przez rozwydrzonych "obrońców demorkacji" i płomiennie potępiają rzecznik Beataę Mazurek, która powiedziała, że jakkolwiek nie popeira użycia przemocy, to ich rozumie.

I tak Pani Redaktor, ja również ich rozumiem. Jeśli by rozwydrzeni "obrońcy demokracji" zaczęli mi szarpać kolegę, też bym po niego wrócił, a przynajmniej mam nadzieję, że starczyłoby mi na to odwagi.

Pytanie jest natomiast inne, dlaczego pokazujecie sprawę tak jednostronnie? Jestescie tak głupi, że nie potraficie sięgnąć po źródła inne niż własne, czy manipulujecie zupełnie świadomie?\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.