loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Nienawidzę KODu" - mówią młodzi Obywatele RP
Opublikowano dnia 16.07.2017 00:54
Nienawidzę KODu – mówią młodzi Obywatele RP na demonstracji pod sejmem – A powiedziałeś to Wyborczej jak cię nagrywali? - pyta nagrywający filmik – Oni to wiedzą, to są moi znajomi. Za Kijowskim łaziliśmy i mówiliśmy żeby płacił alimenty (…) Tu nikt nie lubi Mateusza (…) Lubią zwolennicy tylko, a tak poza tym robi sobie żarty, macha tą flagą jakby chciał się pochwalić, że ma (…) Daj spokój, wystawił setki tysięcy osób (...)

screen TT
\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.