loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Piotr Zgorzelski [PSL]: "Sądy miały czas, żeby dokonać zmiany - nie zrobiły tego"
Opublikowano dnia 16.07.2017 13:17
Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego, Piotr Zgorzelski, zabrał głos w sprawie dotychczasowego funkcjonowania sądów i zachowania sędziów.

print screen/TT
Nikt przy tym stole, ale także chyba z opinii publicznej, nie będzie bronił sądów, w takim kształcie, jakie są, bo sądy miały czas, żeby dokonać zmiany, jako ta trzecia, niezależna władza- nie zrobiły tego
- powiedział Piotr Zgorzelski w PSL.
 
Ale też to ogromne niezadowolenie, które w społeczeństwie funkcjonuje, jeśli chodzi o działalność sądów- chyba każdy z nas także chociaż raz był na sali sądowej- ja osobiście miałem niejednokrotnie wrażenie, że sędzia (...) nabiera cech boskich i odlatuje, zamiast wygłaszać wyroki, bo na szyi ma łańcuch...
- dodał.


źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekonstrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “beneficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.