loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
S. Cenckiewicz po ataku Mazguły: "...jak WRON-iarze stano-wojenni mnie atakują to jest dobrze! Zaszczyt!"
Opublikowano dnia 16.07.2017 19:52
Na Facebooku płk. Adam Mazguła, działacz KOD, w obraźliwych słowach wypowiadał się o Sławomirze Cenkiewiczu. Dyrektor Wojskowego Biura Informacyjnego odpowiedział...

YT, print screen
Ostatnio rozbawił mnie pewien drobny historyczek, niejaki Sławomir Cenckiewicz. Ten niezwykle pożyteczny władzy, wybitny doktor habilitowany historii Rydzykowej uczelni, to tak naprawdę dyżurny specjalista w zakłamywaniu historii na zlecenie partii PiS. To on zrobił bohaterkę z Anny Walentynowicz, a z Lecha Wałęsy – ubeka. To on zrobił bohaterów ze wszystkich „żołnierzy wyklętych”, a z wielu polskich bohaterów – przestępców. Ta czarna postać MON, i jeden z najbliższych współpracowników Antoniego Macierewicza, jest dyrektorem Wojskowego Biura Historycznego im. gen. broni Kazimierza Sosnkowskiego. Ten naukowiec T. Rydzyka i A. Macierewicza był łaskaw powiedzieć, że „Polscy żołnierze, idący zdobywać Berlin, BYLI BANDYTAMI."
- napisał na Facebooku Adam Mazguła.
 
Jakim trzeba być podłym i małym człowiekiem, zakompleksionym i niezdrowym psychicznie, aby wypowiedzieć słowa tak haniebne? (...) Teraz wiadomo, czyje to pomysły realizuje PiS, tworząc odwetowe ustawy bezprawnie pozbawiające żołnierzy i policjantów emerytur
- dodał.
 
Bolszewik z LWP napisał, że ja "zrobiłem" z Anny Walentynowicz "bohaterkę"! Anna Solidarność jest bohaterką a ja nie byłem do orzeczenia tego potrzebny. A poza tym jak WRON-iarze stano-wojenni mnie atakują to jest dobrze! Zaszczyt!
- odpowiedział Sławomir Cenckiewicz.


źródło: fb

\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer

Wy-delegowani, czyli pracownik kontra rząd
Nowy prezydent Francji, ale również politycy z krajów Beneluksu, przystąpili do
próby zmiany unijnej dyrektywy o pracownikach delegowanych Konflikt wokół nich ma charakter zarówno międzynarodowy, jak i krajowy na linii rząd – związki zawodowe.
Legalny przekręt
Ujawniamy poważne luki prawne dotyczące oświadczeń majątkowych urzędników. Dochody osobiste można w nich sprytnie chować, a sam obowiązek złożenia dokumentu nie obejmuje wszystkich kluczowych samorządowców.
Związki na pogodę i niepogodę
Istnieją międzynarodowe porównawcze badania, w tym zlecane przez OECD, które wskazują, że kraje, w których działa system partycypacyjny, mają lepsze wyniki ekonomiczne. Elementem takiego systemu są związki zawodowe – mówi wybitny ekonomista, prof. Elżbieta Mączyńska w rozmowie z Andrzejem Berezowskim.

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 38/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl o. Jacek Norkowski Czy pobieramy narządy od żywych ludzi?
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Donald Tusk
"Mają Oscara!", plastelina, skala 1:10
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kulturalna strzelnica
Obiekt może również służyć odrodzonemu w III Rzeczypospolitej ruchowi strzeleckiemu i innym patriotycznym organizacjom paramilitarnym, a także formowanym w Małopolsce jednostkom Wojsk Obrony Terytorialnej.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Juncker Flaszkobrody
Im ciemniej, tym jaśniej – powiedziała Zofia z Radości pod Warszawą. Im gorzej, tym lepiej – piszą na murach anarchiści z Owsiakowa. A szef Komisji Europejskiej Jan Klaudiusz Flaszkobrody z Luksemburga zaproponował 13 września 2017 r. nową sentencję - Im mniej, tym więcej. I słusznie. Po co Donald, skoro może być Jan? Po co jeden fotel, skoro może być tapczanik - suma foteli przewodniczącego Rady Europejskiej i szefa Komisji Europejskiej. Janek siądzie wygodnie i z Klaudiuszem wszystko sobie wyjaśni. Zaplanuje, narysuje i wybuduje. A Donalda popchnie w stan niebytu, czyli spoczynku. Lub oskarżenia. Ale to może Zbyszek załatwi.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.