loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Frasyniuk: Kaczyński stał się dyktatorem. Napluł na swojego brata, napluł na Solidarność
Opublikowano dnia 17.07.2017 09:10
"Szanowni Państwo, już nigdy ode mnie usłyszycie "Jarku". On przestał być Jarkiem stał się dyktatorem. Człowiekiem, który napluł na swojego brata, napluł na "Solidarność", napluł na Lecha Wałęsę, na polskie społeczeństwo. Nie ma "Jarka", jest "dyktator" - mówił Władysław Frasyniuk na proteście przeciwko zmianom w wymiarze sprawiedliwości. 

screen video

Od dzisiaj każda kostka brukowa, każde dziecko, każdy dorosły obywatel ma prawo i obowiązek krzyczeć: "precz z kaczorem, dyktatorem". Musimy mieć świadomość, że to co dzisiaj rozpoczynamy to nie jest event. Na nowo definiujemy słowo "patriotyzm", przez duże P i będziemy rozliczać tych, co zdradzili i przestali być patriotami


- mówił Władysław Frasyniuk.


 

źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: Czcigodny sędzia Hayden, czyli brytyjskość sama w sobie
Brytyjski sędzia Anthony Hayden nie tylko wydał nieludzki wyrok w sprawie Alfiego Evansa, ale w dodatku jego uzasadnieniu nadał postać wręcz szyderczą. Urągającą zdrowemu rozsądkowi.
avatar
Elżbieta
Połomska

Połomska: Moloch, któremu smakują dzieci
  Sprawa zabijania dzieci nienarodzonych i dzieci takich jak mały Alfi ma jeszcze wiele den. Jednym z nich jest proceder pobierania ich narządów do przeszczepów co, jak informują media, na masową skalę dokonuje się w szpitalu w Liverpoolu, ale przecież nie tylko tam.\nInnym – używanie ciał zabitych dzieci nienarodzonych do hodowli szczepionek…
avatar
Jerzy
Bukowski

Dziwaczny bunt studentek
Czy określenie „najmilsza” można uznać za politycznie niepoprawne?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.