loading
Proszę czekać...
[video] Kornel Morawiecki: Do tej pory najwyższe gremia sądownicze rządziły sobie, a nie społeczeństwu
Opublikowano dnia 17.07.2017 12:15
"To co zrobiliśmy, to dobra zmiana w sądach. Nie było jej przez dwadzieścia parę lat i czas najwyższy, by ona się odbyła" - mówił Kornel Morawiecki.

screen YT

Władek Frasyniuk woła policję, wojsko – przecież to jest próba zrobienia zamachu stanu. Tak nie wolno. Oni się z tym nie kryją. Chcą zniszczyć demokrację, chcą zniszczyć sytuację, w której sądy mają służyć społeczeństwu, a nie wybranej kaście, bo tak dotychczas było. Te najwyższe gremia sądownicze rządziły sobie, a nie społeczeństwu


- powiedział Kornel Morawiecki.
 

Nie może być tak, żeby oni byli wyłączeni spoza kontroli, spoza prawa


- dodał.źródło: tvp, youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

[Portal Stoczniowy] Prezydent Andrzej Duda: infrastruktura marynarki wojennej wymaga odbudowy
Prezydent Andrzej Duda bierze udział w święcie Marynarki Wojennej, które zostało połączone z obchodami 100-lecia jej istnienia. – Mam, jako zwierzchnik sił zbrojnych, świadomość, że marynarce wojennej potrzebna jest ciągłość, nie tylko w tym znaczeniu, że ma bohaterskich żołnierzy, marynarzy, że ma oddanych cywilnych pracowników, że są wspaniałe rodziny związane z polskim morzem służące Polsce na morzu od pokoleń. Ta ciągłość jest i będzie – powiedział prezydent.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gen. Kukliński coraz lepiej znany
Cieszy mnie, że generał Ryszard Kukliński budzi ciekawość, a w jej konsekwencji podziw, zwłaszcza w młodych pokoleniach rodaków.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Wreszcie mamy swojego uchodźcę
Pani Sitko, dozorczyni bloku, w którym mieszkali Hiobowscy, stała i patrzyła na skrzynki na listy w holu bloku. Mama Łukaszka właśnie naklejała coś na swoją skrzynkę.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.