loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Kornel Morawiecki: Do tej pory najwyższe gremia sądownicze rządziły sobie, a nie społeczeństwu
Opublikowano dnia 17.07.2017 12:15
"To co zrobiliśmy, to dobra zmiana w sądach. Nie było jej przez dwadzieścia parę lat i czas najwyższy, by ona się odbyła" - mówił Kornel Morawiecki.

screen YT

Władek Frasyniuk woła policję, wojsko – przecież to jest próba zrobienia zamachu stanu. Tak nie wolno. Oni się z tym nie kryją. Chcą zniszczyć demokrację, chcą zniszczyć sytuację, w której sądy mają służyć społeczeństwu, a nie wybranej kaście, bo tak dotychczas było. Te najwyższe gremia sądownicze rządziły sobie, a nie społeczeństwu


- powiedział Kornel Morawiecki.
 

Nie może być tak, żeby oni byli wyłączeni spoza kontroli, spoza prawa


- dodał.źródło: tvp, youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: Czcigodny sędzia Hayden, czyli brytyjskość sama w sobie
Brytyjski sędzia Anthony Hayden nie tylko wydał nieludzki wyrok w sprawie Alfiego Evansa, ale w dodatku jego uzasadnieniu nadał postać wręcz szyderczą. Urągającą zdrowemu rozsądkowi.
avatar
Elżbieta
Połomska

Połomska: Moloch, któremu smakują dzieci
  Sprawa zabijania dzieci nienarodzonych i dzieci takich jak mały Alfi ma jeszcze wiele den. Jednym z nich jest proceder pobierania ich narządów do przeszczepów co, jak informują media, na masową skalę dokonuje się w szpitalu w Liverpoolu, ale przecież nie tylko tam.\nInnym – używanie ciał zabitych dzieci nienarodzonych do hodowli szczepionek…
avatar
Jerzy
Bukowski

Dziwaczny bunt studentek
Czy określenie „najmilsza” można uznać za politycznie niepoprawne?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.