loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Ewa Kopacz: "Dzisiaj nam potrzeba wsparcia, dobrego słowa, a nie wiecznego tylko młotkowania"
Opublikowano dnia 17.07.2017 19:51
- Ja bym chciała, żeby wszyscy dobrze życzyli opozycji. Ci, którzy dzisiaj wiedzą co wyczynia PiS po tych blisko dwóch latach, to dzisiaj wszyscy powinni trzymać kciuki za tych, którzy są w opozycji i tych, którzy wychodzą na ulice i mówią "zróbcie coś". No to dzisiaj nam potrzeba wsparcia, właśnie tych ludzi na ulicach, dobrego słowa, wiary w to, że nam się może udać, a nie wiecznego tylko młotkowania, że ta opozycja jest zła. - powiedziała w Polsat News była premier Ewa Kopacz.

zrzut ekranu - twitter.com

 

/ Źródło: Polsat News, Twitter.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekonstrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “beneficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.