loading
Proszę czekać...
avatar
Jerzy Bukowski

Bimber już działa
08.03.2018
Dzięki postępowi technologicznemu nikt nie będzie już zmuszony pić do lustra.
          Od kiedy istnieje internet, furorę robią w nim aplikacje randkowe, przy pomocy których można się szybko, skutecznie i anonimowo umówić na spędzenie upojnych chwil.
          Seks jest ważną dziedziną stosunków międzyludzkich, ale równie istotne jest znalezienie towarzystwa do zabawy zakrapianej alkoholem. I właśnie z myślą o ludziach chcących się z kimś napić powstała w Polsce - jakżeby inaczej! - aplikacja Bimber pozwalająca uniknąć nieszczęścia, jakim jest samotne spożywanie napojów alkoholowych.
          Aplikacja jest nieduża i darmowa, konto najłatwiej założyć logując się przez Facebook. Jej autor Maciej Srokowski zapewne wzorował się na popularnym Tinderze, ponieważ wygląd profilu, ustawianie zdjęć, płci oraz swojego wieku są bardzo podobne.
          On sam broni się przed sprowadzeniem tej aplikacji wyłącznie do poszukiwania alkoholowego towarzystwa pisząc na Facebooku:
          Bimber charakteryzuje się żartobliwą i chwytliwą nazwą jedynie dla Polaków. Najistotniejszą funkcją aplikacji jest tworzenie imprez. A impreza może być różna. Niech będzie nawet bez alkoholu, byleby w towarzystwie. Na Bimbrze można umówić się do kina, na grę w piłkę, czy wspólne zwiedzania miasta, do którego wpadliśmy na kilka dni.
          Pierwsi użytkownicy Bimbra nie kryją jednak, co oznacza dla nich imprezowanie. Wpisują więc ulubione drinki oraz miejsca do ich spożywania. 
          I tak dzięki postępowi technologicznemu nikt nie będzie już zmuszony pić do lustra.
 
 
20
Nasi partnerzy
(254 artykułów)
Bimber już działa
KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Jerzy Bukowski: Już nie honorowi
Jerzy Bukowski: ZLP nie zasiedział Oleandrów
Jerzy Bukowski: Etyczna busola i polityczna codzienność
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.