loading
Proszę czekać...
avatar
Marian Panic

To nie żart. Niemiecki urząd zatrudnił pełnomocniczkę od elfów.Ma "zabezpieczyć energetycznie" autostradę
07.08.2018
Pisze o tym całkiem poważna szwajcarska gazeta Basler Zeitung, więc to chyba nie dowcip. :) A lewactwo kpi sobie ze święcenia pojazdów i nowo otwartych dróg w Polsce.

pixabay.com

"Ponieważ na autostradzie A-2 [w Niemczech] zbyt często dochodzi do wypadków, urząd do spraw dróg zatrudnił pełnomocniczkę od elfów. Jej zadaniem ma być "zabezpieczyć energetycznie" autostradę."

"Przy pomocy sił spirytualnych przeciwko ciężkim wypadkom drogowym. O bardzo obfitującą w wypadki drogowe autostaradę A2 w Dolnej Saksonii oprócz planistów drogowych troszczy się także pełnomocniczka do spraw elfów. Melanie Rütel »zabezpieczyła energetycznie« już wiele odcinków drogowych - donosił w ten weekend Hannoversche Allgemeine. Wspierana jest przez Urząd do spraw Budowy Dróg.

Ubezpieczana przez dwie ciężarówki z firmy budowlanej z Brunszwiku i w towarzystwie dwóch urzędników, pewnego lipcowego dnia pani Rütel odwiedziła pięć newralgicznych punktów między Lehrte i Brunszwikiem. Wspomagana była ponadto przez specjalistkę od komunikacji ze zwierzętami Marion Lindhof.

Na autostradzie natychmiast wyczuły »bardzo ponurą (smutną) energię« - powiedziały obie panie gazecie. »W niektórych przypadkach były to podenerwowane duchy natury, które czynią rebelię, gdyż chcą odzyskać utracone fragmenty natury« - oświadczyły. Ale także dziki są przyczyną wielu wypadków, gdyż zabrano im ich rewiry. (...)

»Pełnomocnicy do spraw elfów nawiązują kontakt z duchami przyrody, istotami związanymi z ziemią i siłami natury« - opisuje swoją działalność Rütel. Ludzie mogliby żyć w harmonii z elfami, krasnalami i trollami, jeśli zostawiliby im wystarczająco dużo przestrzeni. Dotyczy to również autostrady A-2. »Niektóre jej odcinki zostały już przeze mnie energetycznie zabezpieczone« - zapewniła Rütel.

Inicjatywa otrzymała wsparcie urzędowe. Friedhelm Fischer, szef Krajowego Urzędu do spraw Budowy Dróg (Landesstrassenbaubehörde) w Hannoverze powiedział gazecie: »Jesteśmy urzędem bardzo otwartym.« Co prawda sam jest typem naukowo sceptycznym, ale »jeśli owe panie wierzą, iż są w stanie zdziałać coś za pomocą swych sił, to je wspieramy«."


- czytamy na Basler Zeitung.

Ufff!

Marian Panic

012
Nasi partnerzy
(187 artykułów)
To nie żart. Niemiecki urząd zatrudnił pełnomocniczkę od elfów.Ma "zabezpieczyć energetycznie" autostradę
Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
Marian Panic: W Niemczech wielu dostrzega problem z propagandą mediów nt. Polski. I cóż z tego?
Marian Panic: Sueddeutsche Zeitung: "Na Węgrzech i w Polsce likwidują demokrację"
Marian Panic: Czy w Niemczech przygotowują delegalizację jedynej partii opozycyjnej - AfD?
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.