loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Prezydent wręczył powołania na stanowiska sędziów Sądu Najwyższego - 2018-09-20
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.
kafelka To, że prezydent Duda stał jest wpadką? Mem rozwiewa wątpliwości... - 2018-09-20
Czy fakt, że prezydent Andrzej Duda stał podczas podpisywania porozumienia z USA należy uznać za wpadkę? Internauci sugerują, ze niekoniecznie
kafelka [Felieton TS]: Mieczysław Gil: Tandetne żerowanie - 2018-09-20
Wydarzyła się rzecz bez precedensu. Jednym tonem wszystkie media w Polsce, bez względu na sympatie polityczne swojego wydawcy, zgodnie potępiły żerowanie „Faktu” na tragedii, jaka wydarzyła się w rodzinie Leszka Millera. Krytyka była na tyle silna, że redaktor naczelny gazety, wydawanej przez niemiecko-austriacki koncern medialny Ringier Axel Springer Polska, zmuszony został do napisania przeprosin wobec „wszystkich, którzy czują się urażeni tytułem do tekstu”. Asekuracyjna formułka, bo przecież nie o odczucia odbiorców chodziło, a o skandaliczną treść i formę tekstu opublikowanego w dniu pogrzebu syna byłego premiera.
kafelka Zielińska: Zdaniem Kukiz'15 sędzia Gersdorf jest I prezes Sądu Najwyższego - 2018-09-20
W poranku „Siódma 9” stanowisko Ruchu Kukiz’15 w sprawie niejasnej sytuacji Małgorzaty Gersdorf przedstawiła poseł Elżbieta Zielińska.
kafelka Wyłudzał pieniąze na... "innowacyjne platformy 3D". Teraz w rękach CBA - 2018-09-20
Delegatura CBA w Krakowie, pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie, prowadzi śledztwo w sprawie wyłudzenia w latach 2013-15 przez krakowską spółkę akcyjną blisko 4 mln zł z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Spółka posłużyła się przy tym poświadczającą nieprawdę i nierzetelną dokumentacją.
kafelka [Tylko u nas] Romuald Szeremietiew przed sądem domaga się przeprosin od "Rzeczpospolitej". Wyrok wkrótce - 2018-09-20
Romuald Szeremietiew pozwał byłych dziennikarzy i wydawcę "Rzeczpospolitej", od których żąda przeprosin za szkalujący artykuł. Pod koniec 2016 r. Sąd Apelacyjny w Warszawie przyznał mu rację. Pozwani wnieśli jednak kasację od wyroku do Sądu Najwyższego. Tam wczoraj odbyła się pierwsza rozprawa.
kafelka Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał wyrok ws. ekshumacji smoleńskich - 2018-09-20
Europejski Trybunał Praw Człowieka wydał wyrok w sprawie. skarg rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej, które były przeciwne ekshumacji swoich bliskich.
kafelka Marszałek Karczewski: Polacy proszą nas o zmiany w wymiarze sprawiedliwości - 2018-09-20
W dzisiejszych „Sygnałach Dnia” Marszałek Senatu nawiązał do negocjacji z Brukselą w sprawie reformy sądownictwa.
kafelka Jutro w Siedlcach zostaną wręczone Krzyże Wolności i Solidarności - 2018-09-20
W Siedlcach zasłużonym działaczom opozycji demokratycznej z czasów PRL zostaną wręczone Krzyże Wolności i Solidarności.
kafelka M. Suski (o Gersdorf): Są miejsca, gdzie ludzie uważają się za Napoleona, ale to nie jest SN… - 2018-09-20
– Prawnicy powinni się opierać na faktach i dowodach. Tymczasem to środowisko generuje już kolejne insynuacje. Nie wiem czy spotkanie było zaaranżowane dużo wcześniej. Chcemy rozmawiać, zarówno z naszymi prawnikami, jak i elitami w Brukseli. Jak znam premiera, była to kulturalna rozmowa. Zapewne tłumaczył co robią sędziowie, którzy sprzeciwiają się demokratycznie wybranej władzy – zaznaczył Marek Suski.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.