loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Adam Andruszkiewicz: Wniosek końcowy z MN - połączenie sił patriotycznych daje niesamowite efekty i moc - 2018-11-15
- Wniosek końcowy z biało-czerwonego Marszu Niepodległości jest prosty: połączenie sił patriotycznych daje niesamowite efekty i moc - pisze na Twitterze poseł Adam Andruszkiewicz.
kafelka Stefan Tompson nagrał po angielsku film tłumaczący, czym dla Polaków jest Marsz Niepodległości - 2018-11-15
"11 listopada Polska świętowała setną rocznice odzyskania niepodległości; tego dnia odbył się Marsz. Wielu przedstawicieli skrytykowało go korzystając z mocnych słów, by opisać uczestników jako neonazistów" - mówi Tompson
kafelka [Zwiastun] Magazyn Śledczy Anity Gargas: Afera reprywatyzacyjna i samobójstwo sprzedającego nieruchomość - 2018-11-15
Tajemnicza śmierć właściciela majątku przejętego za bezcen przez „kolekcjonera warszawskich nieruchomości” Marka M. Dlaczego prokuratura w 2013 roku uznała, że zgon nastąpił bez udziału osób trzecich i szybko umorzyła śledztwo? Czy umowa sprzedaży nieruchomości mogła zostać podpisana już po domniemanej samobójczej śmierci sprzedającego? Jak wyjaśnić dziwne powołania na świadka przez Samorządowe Kolegium Odwoławcze osoby nieżyjącej?
kafelka Kosiniak-Kamysz: "PiS jest partią antysamorządową" - 2018-11-15
„Nie przenośmy negatywnych emocji politycznych z poziomu powiatowego czy gminnego. Każdy (z PSL) podejmuje decyzję o koalicji w oparciu o jak najlepsze swoje intencje, bo dziura w drodze nie ma barw partyjnych” – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.
kafelka Poznaliśmy termin przesłuchania Leszka Czarneckiego - 2018-11-15
Właściciel Getin Noble Banku Leszek Czarnecki w piątek zostanie przesłuchany przez prokuraturę. Przesłuchanie odbędzie się w śląskim wydziale zamiejscowym Prokuratury Krajowej w Katowicach – informuje TVP Info.
kafelka Rosja ma zapłacić opozycjoniście 64 tys. euro - 2018-11-15
Europejski Trybunał Praw Człowieka zobowiązał Rosję do wypłacenia najbardziej znanemu opozycjoniście Rosji, Aleksiejowi Nawalnemu wypłacenie około 64 tys. euro. Nawalny doniósł do Strasburga, że jest permanentnie zatrzymywany go przez policję służby bezpieczeństwa Rosji.
kafelka Ministrowie obrony Grupy Wyszehradzkiej jednym głosem o bezpieczeństwie - 2018-11-15
– W kwestiach bezpieczeństwa i wzmocnienia zdolności obronnych jesteśmy zgodni. To są priorytety naszych wszystkich rządów i kierujemy nasze wysiłki, żeby zdolności obronne były coraz większe – powiedział Mariusz Błaszczak, minister obrony narodowej po spotkaniu ze swoimi odpowiednikami z Grupy Wyszehradzkiej.
kafelka [Wideo] Ciężka przeprawa Lubnauer u Mazurka. "Partia ekspertów od gospodarki nie wie ile ma długów" - 2018-11-15
Wizyty u Roberta Mazurka są prawdziwą przeprawą dla polityków. Dziś przekonała się o tym Katarzyna Lubnauer, przewodnicząca Nowoczesnej. Rozmowa dotyczyła długów partii przez nią zarządzanej.
kafelka Orban pisze list do Morawieckiego: „Niepodległość Węgier i Polski wystawiona na ataki” - 2018-11-15
Premier Węgier Viktor Orban napisał list do premiera Mateusza Morawieckiego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. „Niepodległość Węgier i Polski obecnie również są wystawione na poważne ataki” – napisał w liście premier Orban.
kafelka [Recenzja] „Wszystko o Różańcu. Historia. Teologia. Objawienia. Cuda” - 2018-11-15
Doskonała książka-przewodnik po świecie modlitwy różańcowej. Dobra zarówno dla rozpoczynających przygodę z tą piękną modlitwą „prostoty i głębi”, jak i dla osób żyjących rytmem różańca od lat.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.