loading
Proszę czekać...

Wydarzenia


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka 70 proc kontrolowanych firm karmiących w szpitalach używało przeterminowanych produktów - 2018-01-22
Inspekcja Handlowa sprawdziła 83 firmy cateringowe, które przygotowują posiłki dla szpitali, szkół, domów dziecka, sanatoriów. Okazało się, że 70 proc z nich nie spełniało norm. Karmiło przeterminowanymi produktami, nie podawały informacji o alergenach, stosowały tańsze zamienniki, a porcje były niedoważone.
kafelka Dawid Wildstein‏: PO wspierało nazizm a PiS z nim walczy - 2018-01-22
Dawid Wildstein na swoim koncie na Twitterze opisał kalendarium dotyczące Stowarzyszenia Duma i Nowoczesność. Jak podaje stowarzyszenie zostało zarejestrowane w 2011 roku, gdy rządziła Platforma Obywatelska. Następnie, w 2014 roku, również za rządów PO, otrzymało statut organizacji pożytku publicznego. Dopiero w 2018 roku, gdy rządzi PIS, rząd zapowiada walkę z nazistami. „Czyli PO wspierało nazizm a PiS z nim walczy” - konstatuje autor.
kafelka Zmiany na stanowiskach wiceministrów w MON - 2018-01-22
Związani z Antonim Macierewiczem Bartosz Kownacki, Dominik Smyrgała i Bartłomiej Grabski nie są już wiceszefami MON. Premier na ich miejsce powołał Sebastiana Chwałka i Marka Łapińskiego
kafelka Spięcie pomiędzy Zbigniewem Bońkiem i Ryszardem Czarneckim po wywiadzie dla Tysol.pl. "Nie bredź" - 2018-01-22
Do ostrej dyskusji pomiędzy Zbigniewem Bońkiem, a Ryszardem Czarneckim doszło na Twitterze po wywiadzie, jakiego wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego udzielił portalowi Tysol.pl. Były piłkarz skrytykował polityka, ten zaś mocno mu odpowiedział.
kafelka Dziś 155. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego - 2018-01-22
22 stycznia 1863 r. Manifestem Tymczasowego Rządu Narodowego rozpoczął się największy polski zryw niepodległościowy w XIX wieku.
kafelka Krystyna Pawłowicz: Żadnych centrów kultury muzułmańskiej w Polsce! To forma ekspansji wrogiej kultury - 2018-01-22
W ostatnich dniach polskie media obiegły informacje, że w Białymstoku powstanie ośrodek kultury muzułmańskiej. Inwestycja ma zostać sfinansowana przez rząd Arabii Saudyjskiej. Sprawę skomentowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.
kafelka [video] Premier Morawiecki: Powstanie styczniowe było aktem desperacji i odwagi, ale nie było szaleństwem - 2018-01-22
"Powstanie styczniowe było wprawdzie aktem desperacji, odwagi, ale nie było aktem szaleństwa. W 1200 potyczkach, bitwach, wzięło udział ponad 150 tys. uczestników i powstańców" - mówił Mateusz Morawiecki w 155. rocznicę wybuchu Powstania Styczniowego. 
kafelka Piotr Duda dla "Dziennika Gazety Prawnej": Chcemy wolnych niedziel dla kolejnych grup zawodowych - 2018-01-22
W poniedziałkowym "DGP" ukazał się wywiad z przewodniczącym NSZZ „Solidarność” Piotrem Dudą. "Chcemy, aby kolejne grupy zawodowe nie musiały pracować w niedzielę" - mówił szef związku. Zapowiedział, że Solidarność będzie zabiegać aby w firmie, w której działają reprezentatywne związki, obowiązkowe było zawarcie układu zbiorowego pracy. 
kafelka Macron: Gdyby doszło do referendum w sprawie wyjścia z UE, Francja prawdopodobnie opuściłaby wspólnotę - 2018-01-22
W rozmowie z Andrewem Marrem z BBC francuski prezydent Emmanuel Macron wygłosił zaskakującą tezę. Stwierdził, że gdyby we Francji doszło do referendum w sprawie wyjścia kraju z Unii Europejskiej, Francuzi najprawdopodobniej głosowaliby za opuszczeniem wspólnoty. 
kafelka [video] J. Kurski wyjaśnia homoseksualiście, dlaczego pary jednopłciowe nie wezmą udziału w programie TVP - 2018-01-22
"Chciałem zapytać pana o program "Pierwsza randka", czy jest szansa że pary jednopłciowe się w nim pojawią? Czy miałby pan coś przeciwko?" - zapytał Jacka Kurskiego dziennikarz Wirtualnej Polski, Piotr Grabarczyk. 
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.