loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Piotr Duda o wyroku sądu w sprawie publikacji „Newsweeka”: To jeszcze nie koniec - 2017-02-23
Tygodnik „Newsweek” ma zamieścić sprostowanie sformułowane przez Piotra Dudę dotyczące artykułów opublikowanych w tygodniku red. Tomasza Lisa na temat pobytów przewodniczącego NSZZ Solidarności w sanatorium „Bałtyk” w Kołobrzegu. Wyrok jest prawomocny. – Sprawa nie została jeszcze całkowicie zamknięta. Do rozpatrzenia przez sąd czekają sprawy z pozwu cywilnego – mówi szef „S”.
kafelka "Po emisji Wiadomości 17.02 kierownik przyniósł nam umowy na 9,70 netto, Trzeba było podpisać od 01.01" - 2017-02-21
- Po emisji Wiadomości 17 lutego na drugi dzień kierownik przyniósł nam umowy na 9,70 netto i trzeba było podpisać je z datą 1 stycznia 2017 r. - napisał w formularzu zgłoszeniowym pan Andrzej, ochroniarz w zakładach drobiarskich. We wcześniejszym zgłoszeniu pisał, że zleceniodawca nie chciał dać żadnych umów. W kampanii społecznej „13 zł… i nie kombinuj!” mamy już 220 zgłoszeń.
kafelka Przetarg na 3 etaty dla 8. pracowników. Żółta kartka dla Warszawy Śródmieście - 2017-02-17
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami Warszawa Śródmieście rozpisał przetarg publiczny na sprzątanie należących do miasta nieruchomości. W zgłoszeniu zawarto wymóg zatrudnienia na etat tylko 3. spośród 8. pracowników, co jest sprzeczne z prawem. Znowelizowana ustawa o zamówieniach publicznych nakłada wymóg zatrudnienia wszystkich, a nie jedynie wybranych.
kafelka Wyścig kolarski „Solidarności” na antenie TVP - 2017-02-17
NSZZ „Solidarność” i Telewizja Polska podpisały list intencyjny ws. organizacji Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Zgodnie z nim 28. edycja wyścigu będzie miała dużo większą oprawę telewizyjną niż dotychczas.
kafelka Solidarność jest partnerem dla rządu - 2017-02-16
My wiemy, jaka jest różnica między tym, co było, a co jest. Przez PO-PSL byliśmy traktowani jak przedmioty, a teraz jesteśmy na równi. Za czasów Donalda Tuska byliśmy pętakami, a dziś jesteśmy partnerami.
kafelka PIP rozpoczyna zmasowane kontrole. Akcja 13zł i nie kombinuj ...! - 2017-02-15
Minimalna stawka godzinowa, w wysokości 13 zł brutto, obowiązuje od początku tego roku. Nieuczciwi pracodawcy, którzy nie stosują się do nowych przepisów i zaniżają wynagrodzenia swoim pracownikom, nie mogą już jednak dłużej spać spokojnie, bo do masowych kontroli przestrzegania tego prawa przystąpiła Państwowa Inspekcja Pracy.
kafelka 7-8 zł netto na godzinę. Kary za spóźnienia... - oto jak daleko nam jeszcze do normalności - 2017-02-14
Kampania „13 zł… i nie kombinuj” to nie tylko narzędzie przeciwdziałania łamaniu prawa, ale też ważne źródło wiedzy o stanie naszego rynku pracy. Rzeczywistość opisana w zgłoszeniach poraża i uświadamia, jak daleko nam jeszcze do normalności.
kafelka [NASZA RELACJA] Pamięci senatora Zbigniewa Romaszewskiego. FOTOGALERIA - 2017-02-11
Z inicjatywy siedleckiej Solidarności śp. senator Zbigniew Romaszewski został patronem jednego z rond w Siedlcach. W uroczystości uczestniczyły jego żona Zofia i córka Agnieszka wraz z mężem, a także prezydent Andrzej Duda i szef Solidarności Piotr Duda.
kafelka Maria Ochman "S" Ochrony Zdrowia: Minister Zdrowia nie realizuje programu PiS - 2017-02-10
- Przeciąganie w czasie kwestii wzrostu minimalnych wynagrodzeń jako związkowca irytuje mnie najbardziej - mówi Maria Ochman, przewodnicząca Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ "Solidarność" w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". - Ostatnie miesiące pokazują, że minister nie realizuje programu PiS.
kafelka Potrzebne nowe formy aktywizacji młodych bezrobotnych - 2017-02-09
Bezrobocie wśród młodych jest niepokojąco duże. Z raportu firmy doradczej KPMG „Wyzwania w zakresie aktywizacji zawodowej osób młodych" wynika, że potrzebne jest nowe podejście do problemu, ponieważ najczęstsze formy aktywizacji młodych bezrobotnych są niewystarczające, informuje "Rzeczpospolita".
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.