loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Praktiker w końcu zapłaci pracownikom? PIP wydała nakazy wypłaty wynagrodzeń - 2017-06-27
Inspektorzy pracy wydali dziesięć decyzji w sprawie nakazu wypłacenia zaległych wynagrodzeń dla pracowników Praktikera. Łączna kwota zaległości to ok. 1,5 mln zł. Główny Inspektor Pracy Roman Giedrojć. PIP poinformował, że w tej sprawie skieruje wniosek do prokuratury.
kafelka Nowelizacja ustawy o działaczach opozycji antykomunistycznej - 2017-06-27
31 sierpnia 2017 roku wejdzie w życie znowelizowana ustawa o działaczach opozycji antykomunistycznej i osobach represjonowanych z powodów politycznych.
kafelka Fala walki. Rocznica czerwca`76 w Ursusie - 2017-06-26
- Polacy nigdy nie zrezygnowali z dążenia do niepodległości. Dzisiaj nie zrezygnujemy z dążenia do odbudowy silnego państwa polskiego, bo to jest nasz obowiązek. Po to wtedy walczyliśmy, po to dzisiaj pełnimy służbę – mówił Antoni Macierewicz szef MON podczas uroczystości z okazji 41. rocznicy Czerwca 76 w Ursusie. W uroczystościach udział wzięli m. in.: wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, poseł na Sejm Ewa Tomaszewska, Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Region Mazowsze Andrzej Kropiwnicki, władze dzielnicy, radni, dawni związkowcy z zakładów Ursusa i mieszkańcy stolicy.
kafelka 28 edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków - 2017-06-26
Zapraszamy na 28 odsłonę Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków, która odbędzie się w dniach 28 czerwca - 1 lipca br.
kafelka Zakłady EDF wrócą w polskie ręce - 2017-06-23
Na początku czerwca Polska Grupa Energetyczna złożyła do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek w sprawie zakupu polskich aktywów koncernu EDF. Przejęcie kontroli przez spółkę skarbu państwa nad zakładami francuskiego koncernu to w dużej mierze wynik starań NSZZ Solidarność.
kafelka Nauczycielu. Dowiedz się jakie uprawnienia emerytalne Ci przysługują - 2017-06-23
Nauczyciele, także ci z wygaszanych gimnazjów mogą skorzystać z uprawnień emerytalnych wynikających z Karty Nauczyciela, a także z ustawy przywracającej poprzedni, niższy wiek emerytalny.
kafelka "Solidarność": Płaca minimalna musi rosnąć szybciej! - 2017-06-23
Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” negatywnie oceniła propozycję Rady Ministrów wzrostu wynagrodzenia minimalnego w 2018 r. do kwoty 2080 złotych.
kafelka Zaczął się "brexodus". Polacy opuszczają Wyspy! - 2017-06-23
Brytyjczycy zaczynają rozumieć, jak wiele na tym stracą. Za późno - pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita".
kafelka Upadła Fabryka Maszyn, a Leżajsk stracił swą markę - 2017-06-22
W pierwszych dniach czerwca pracownicy Fabryki Maszyn Leżajsk Nowa Sp. z o.o. otrzymali wypłatę wynagrodzeń za marzec br., a w połowie miesiąca Sąd Rejonowy w Rzeszowie ogłosił upadłość Fabryki. Pomimo osiąganych przez spółkę przychodów i zamówień na rynek krajowy i eksport, 190 osób straci pracę.
kafelka Biegają charytatywnie pod patronatem NSZZ „Solidarność” - 2017-06-21
Z inicjatywy dwóch członków NSZZ „Solidarność” zrzeszonych w Komisji Międzyzakładowej działającej w PZL Mielec powstała charytatywna grupa biegowa „Solidarni”. Jak mówią, ich ideą przewodnią jest łączyć popularyzację aktywności ruchowej wśród członków NSZZ „Solidarność” z działalnością charytatywną na rzecz najbardziej potrzebujących.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.