loading
Proszę czekać...

Związek


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Łódzka „S” krytycznie o wprowadzaniu reformy oświatowej przez władze miasta - 2017-03-22
Międzyregionalna Sekcja Oświaty i Wychowania Ziemi Łódzkiej NSZZ Solidarność po raz kolejny zwróciła uwagę, że władze miasta zachowują się co najmniej nieprofesjonalnie przy wprowadzaniu reformy edukacji w Łodzi.
kafelka Pracodawcy przyjaźni pracownikom z Podlaskiego - 2017-03-22
Zakład pracy to zaprzęg, który powinien być pchany w tym samym kierunku przez pracowników i pracodawców – mówi Józef Mozolewski przewodniczący Zarządu Regionu Podlaskiego NSZZ „Solidarność” .
kafelka Andrzej Michalik: Maszyna pozbawiona obsługi jest zaledwie zbiorem kawałków metalu - 2017-03-22
We wtorek prezydent Andrzej Duda i Przewodniczący „S” Piotr Duda wręczali certyfikaty Pracodawca Przyjazny Pracownikom. Andrzej Michalik, który odbierał nagrodę w imieniu Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowicach podkreśla w rozmowie z TS, że jego przedsiębiorstwo otrzymało to wyróżnienie już po raz trzeci. - Ta nagroda to uhonorowanie naszych starań, by stworzyć pracownikom takie warunki do pracy, które pozwalają im angażować się w rozwój firmy. Ludzie są podstawową siłą firm. Maszyna pozbawiona obsługi jest zaledwie zbiorem kawałków metalu – podkreśla.
kafelka Rząd przyjął stanowisko ws. zakazu handlu w niedziele - 2017-03-21
Rząd przyjął stanowisko ws. obywatelskiego projektu ograniczenia handlu w niedzielę. Jest za, ale rekomenduje dalsze prace nad dokumentem.
kafelka Ranking Najszczęśliwszych Krajów Świata. Polska na 46. miejscu - 2017-03-20
Norwegia wyprzedziła Danię w rankingu najszczęśliwszych państw świata, wynika z tegorocznej edycji World Happiness Report (Ranking Najszczęśliwszych Krajów Świata). Polska zajęła 46 miejsce, w zeszłym roku była na 57. lokacie.
kafelka Wolne niedziele w Debacie TVP Info - 2017-03-20
Pracownicy handlu czekają na 4 wolne niedziele, ale najważniejsze jest teraz to, że rozpoczęły się prace nad projektem obywatelskim w tej sprawie. Czekamy na stanowisko rządu i mamy nadzieję, że będzie przedstawione lada dzień – mówił Alfred Bujara, przewodniczący Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ „Solidarność” w sobotniej Debacie TVP Info.
kafelka Ponadnarodowe porozumienie ramowe w sprawie trwałego zatrudnienia w Danone - 2017-03-21
"Danone i IUF zobowiązują się promować bezpośrednie zatrudnienie na czas nieokreślony jako podstawę zrównoważonej działalności opartej na poszanowaniu praw człowieka". Koncern spożywczy Danone i IUF, Światowa Federacja Spożywców podpisały ponadnarodowe porozumienie ramowe w sprawie trwałego zatrudniania pracowników i dostępu do praw. "Solidarność" uważa porozumienie za sukces.
kafelka Zapraszamy na Drogę Krzyżową Ludzi Pracy - 2017-03-20
Komisja Krajowa, Region Mazowsze NSZZ "Solidarność" i proboszcz parafii św. Stanisława Kostki ks. Marcin Brzeziński zapraszają 7 kwietnia na XVII Ogólnopolską Drogę Krzyżową Ludzi Pracy ulicami warszawskiego Żoliborza od grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki Patrona NSZZ "Solidarność.
kafelka Najważniejsze w pracy to dobra atmosfera i właściwe warunki. Badanie TNS Polska - 2017-03-20
Chcemy pracować elastycznie i mieć większą swobodę wyboru godzin oraz miejsca pracy, wynika z badania TNS Polska "Jak lubią pracować Polacy".
kafelka "Solidarność" przeciwna planom Ministerstwa Rolnictwa - 2017-03-17
Bezpieczeństwem żywności trafiającej na nasze stoły już niebawem będą zajmować się weterynarze. Tak będzie, jeśli wejdą w życie ustawy przygotowane przez resort rolnictwa. Nie wiadomo też, jaka przyszłość czeka pracowników Państwowej Inspekcji Sanitarnej – ostrzegają związkowcy z Solidarności.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.