loading
Proszę czekać...

Kultura


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [Tylko u nas] M.Janczarska i K. Szeliga: "Chciałybyśmy, żeby aktorstwo było częścią naszego życia" - 2018-06-18
W naszym spektalu stworzyliśmy coś innego niż ogląda się w teatrach. Widzowie sztuki będą mieli do czynienia z naturalną grą aktorską, Spektakl jest odjechany. Musiałyśmy się nauczyć grać na akordeonie. Sztuka nie odbywa się wyłącznie na scenie – mówią w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Marianna Janczarska i Klaudia Szeliga studentki aktorstwa w Warszwskiej Szkole Filmowej.
kafelka [Tylko u nas] Honorata Skarbek: Po premierze debiutanckiego singla w szkole robili sobie ze mnie żarty - 2018-06-15
– Kiedy zaczynałam, to nie miałam innej możliwości, musiałam korzystać z amatorskiego sprzętu. Tak powstało moich pierwszych pięć utworów, które wrzuciłam do sieci. Zawsze ważne było dla mnie utrzymywanie bliskiego kontaktu z moimi odbiorcami i bycie dla nich autentyczną postacią – mówi w rozmowie z Bartoszem Boruciakiem Honorata Skarbek, piosenkarka, youtuberka, influencerka.
kafelka Studenci Warszawskiej Szkoły Filmowej zapraszają na spektakl dyplomowy - 2018-06-11
Na jednym z blokowisk Moskwy, pojawia się amerykański reżyser John, żeby nakręcić film na podstawie jednego z największych dzieł rosyjskiej literatury : "Trzech sióstr" A. Czechowa.
kafelka [video] Cleo opublikowała teledysk prosto z raju - 2018-06-06
Artystka opublikowała na YouTube nowy utwór "EVA". W piosence gościnnie udzielił się Mesajah, wokalista reggae.
kafelka [video] Dawid Podsiadło wraca po dłużej przerwie na scenę z nowym utworem - 2018-06-06
Wokalista wraca po ponad półtorarocznej przerwie na scenę z utworem "Małomiasteczkowy"
kafelka Marika na Przeglądzie piosenki wojskowej i patriotycznej „Nie tylko od święta” - 2018-06-05
Oddział Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu oraz Akademia Wojsk Lądowych we Wrocławiu zapraszają na Przegląd piosenki wojskowej i patriotycznej „Nie tylko od święta”, który odbędzie się 11 czerwca 2018 roku w Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury AWL (ul. Czajkowskiego 109).
kafelka Robert Brylewski nie żyje - 2018-06-03
Z wielkim żalem powiadamiamy, że dziś rano, po kilkutygodniowej śpiączce, spowodowanej ciężkim urazem zmarł Robert Brylewski. Nasz tata, partner, syn, przyjaciel, dowódca naszych międzygalaktycznych i muzycznych podróży. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie. Rodzina - czytamy na fanpejdżu zespołu Izrael
kafelka [video] Oryginalny klip polskiej wokalistki Ms. Obsession - 2018-05-28
Teledysk do utworu "Nie ma mnie" promuje debiutancki album artystki "Manekin".
kafelka Eurowizja: Kolejny konkurs w Jerozolimie? Nie rezerwujcie jeszcze biletów - 2018-05-24
- Do zobaczenia w Jerozolimie! - krzyknęła izraelska zwyciężczyni Konkursu Eurowizji uniesiona entuzjazmem po zwycięstwie. Jednak oficjalny profil Konkursu tonuje to przekonanie.
kafelka Powstanie kolejny film o historii radomskiej Solidarności - 2018-05-23
Trwają prace końcowe nad filmem „Klecha” poświęconym postaci ks. Romana Kotlarza – Męczennika Radomskiego Czerwca’76, a już ruszyły przygotowania do produkcji kolejnego filmu, którego bohaterem ma być ojciec Hubert Czuma – duszpasterz Ludzi Pracy Regonu Ziemia Radomska.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.