loading
Proszę czekać...

Kultura


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka Zmarła Szarlota Pawel autorka legendarnych komiksów o "Kleksie" - 2018-09-14
W wieku 68 lat zmarła Szarlota Pawel autorka komiksu o Jonce, Jonku i Kleksie, dziś już prawie zapomnianych, ale w latach osiemdziesiątych rozgrzewających wyobraźnię dzieci i młodzieży
kafelka [video] Cleo zapowiada nowy teledysk - 2018-09-04
Na Facebooku Cleo pojawiła się zapowiedź nowego klipu do premierowego kawałka „Film”.
kafelka Ogłoszono listę filmów zakwalifikowanych do X Festiwalu Filmowego Niepokorni Niezłomni Wyklęci - 2018-08-30
W tym roku twórcy zgłosili 70 filmów, z których komisja selekcyjna wybrała 23 obrazy. Będą one walczyć o nagrodę Złotego Opornika w Konkursie Głównym Festiwalu Filmowego NNW.
kafelka Sting i Shaggy zagrają dwa koncerty w Polsce - 2018-08-28
Po letniej trasie europejskiej oraz koncertach w Stanach jesienią, Sting i Shaggy powrócą do Europy, by na wspólnych występach ponownie wprowadzić pozytywne wibracje. Artyści dwukrotnie wystąpią w Polsce! Koncerty odbędą się w Łodzi oraz Gdańsku.
kafelka Ponownie nad Bałtykiem. Niezwykły Koncert na Westerplatte - 2018-08-28
W nocy z 31 sierpnia na 1 września 2018 roku – na styku dwóch niezwykle ważnych rocznic w historii Polski, odbędzie się specjalna, III edycja Koncertu Niepodległości „Westerplatte”. Będzie to łącznie 18 edycja Koncertu Niepodległości od 10 lat cyklicznie organizowanego w Muzeum Powstania Warszawskiego, na Zamku Królewskim w Warszawie i na Westerplatte. Tegoroczny jubileuszowy, X Koncert Niepodległości „Punkty Zwrotne”, który odbędzie się w dniu 11 listopada w Muzeum Powstania Warszawskiego, wyróżniony został Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.
kafelka Maroon 5 powraca do Polski - 2018-08-28
Zespół Maroon 5 wyrusza w międzynarodową trasę koncertową Red Pill Blues Tour. Na mapie nie zabrakło Polski. Grupa wystąpi w Krakowie, a w charakterze gościa specjalnego zobaczymy Sigrid.\n​​​​​​​
kafelka [video] Nowy singiel Paprodziada, wokalisty Łąki Łan - 2018-08-13
PAPROKWIAT czyli rootsowa ballada o miłości. Z dedykacją dla wszystkich, którzy się kochają, kochali albo dopiero będą.Afirmacja rozkwitu Miłości pośród Ludzkości!
kafelka Konrad Wernicki: Męski koncert dla wszystkich - 2018-08-12
Utwierdzam się w przekonaniu, że festiwal Męskie Granie to najlepsze co nasza rodzima scena muzyczna ma do zaoferowania. Koncert dosłownie wgniata w ziemię obsadą, organizacją i całą dawką emocji, które dostarcza.
kafelka [video] Zobacz jak lider Foo Fighters improwizuje na 7 instrumentach - 2018-08-09
„PLAY” to dwuczęściowy mini-film dokumentalny wyreżyserowany przez lidera Foo Fighters Dave’a Grohla z pomocą twórcy Sound City/Sonic Highways Marka Monroe, opowiadający o wyzwaniach i splendorze płynącym z bycia muzykiem.
kafelka Dziś rano zmarł Tomasz Stańko słynny polski jazzman - 2018-07-29
Dziś rano zmarł Tomasz Stańko, słynny polski jazzman. Informację podał na Twitterze Piotr Baron jazzowy saksofonista i kompozytor
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.