loading
Proszę czekać...

Kultura


« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
kafelka [video] Meek, Oh Why?: "Ukończenie szkoły muzycznej pomaga i przeszkadza w rapie" - 2018-02-09
W piętnastym odcinku NIE O TO PYTAŁEM gościem Bartosza Boruciaka był Meek, Oh Why? Zanim Mikołaj zaczął rapować, współpracował z takimi artystami jak Seweryn Krajewski czy Andrzej Piaseczny. Poza solową działalność artystyczną gra w wielu folkowych kapelach na trąbcę.
kafelka [video] Kękę podbija You Tube'a - 2018-02-09
Jeden z najpopularniejszych, polskich raperów Kękę opublikował pierwszy singiel "Cesarz" z nadchodzącej płyty "To Tu"
kafelka [video] Dwie legendarne, polskie grupy razem - 2018-02-09
Rapowe legendy Pokahontaz i Kaliber 44 po raz pierwszy spotkali się w studiu.
kafelka "Moja miłość" Film o nastoletniej ofierze strzelaniny w Columbine High School i jej poszukiwaniu Boga - 2018-02-04
"Moja Miłość” to fabularna opowieść o Rachel Joy Scott – pierwszej (spośród 13) ofiary strzelaniny w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku. Film powstał w oparciu o historię Rachel, a także odnalezionych po śmierci pamiętników dziewczyny, będących niezwykłym świadectwem wiary, tęsknoty za Bogiem, religijnych poszukiwań i nastoletnich rozterek. „Moja Miłość” to opowieść o odkrywaniu przez młodą dziewczynę swojej wiary, o poszukiwaniu Boga i podążaniu za jego głosem. Fabuła filmu przeplata losami Rachel z historiami Erica Harrisa i Dylana Klebolda, dwóch uczniów szkoły i sprawców szkolnej masakry.
kafelka [video] Biały: "Środowisko discopolowe jest bardziej prawdziwe od hiphopowego" - 2018-02-02
W czternastym odcinku NIE O TO PYTAŁEM gościem Bartosza Boruciaka był Biały. Raper zdradził w rozmowie, czy warto zacząć karierę muzyczną od talent show. Sebastian Białek przyznał co skłoniło go do podpisania kontraktu płytowego z dużą wytwornią muzyczną. Artysta powiedział dlaczego środowisko hiphopowe jest fałszywe oraz dlaczego pomimo współpracy z Universal Music musi wciąż pracować w firmie kurierskiej jako kierowca.
kafelka Tomasz Adamek i Rymcerze: " Nie zmarnuj swojego życia" - 2018-01-27
Znany pięściarz został ambasadorem projektu „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Dotychczas  Rymcerze poruszyli serca 260 000 młodych ludzi na ponad 400 spotkaniach w Polsce i na świecie.
kafelka Justin Timberlake w nowej odsłonie - 2018-01-27
Wokalista pop opublikował trzeci utwór "Say Something" z nadchodzącego albumu Timberlake'a "Man of the Woods".
kafelka [video] Kacper HTA: "Młodzi raperzy muszą mówić o czymś wartościowym - 2018-01-27
W trzynastym odcinku NIE O TO PYTAŁEM gościem Bartosza Boruciaka był Kacper HTA. Raper przyznał , że jest pomostem między starym a młodym pokoleniem polskiego rapu. Kacper opowiedział prowadzącemu jak wyglądały prace nad ostatnią płytą Incognito oraz czy wziąłby udział w reality show tak jego koledzy z branży
kafelka Sting i Shaggy. Tej muzycznej współpracy nikt się nie spodziewał - 2018-01-27
Sting i Shaggy wspólni połączyli siły i nagrali utwór "Don't Make Me Wait.
kafelka Apostolis Anthimos [SBB] dla Tysol.pl: Zagraniczne wytwórnie muzyczne rządzą. Co tu zostało polskiego? - 2018-01-20
To co media oferują, ma coraz gorszy poziom - uważa w rozmowie z Tysol.pl multinstrumentalista, muzyk zespołu SBB Apostolis Anthimos.
« wstecz [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] dalej »
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.