loading
Proszę czekać...

KARIERA

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

REDAKTOR PORTALU - PRAKTYKA
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:
  • Obsługa kanałów social media (facebook, twitter)
  • Aktywne wyszukiwanie interesujących tematów w Internecie
  • Tworzenie własnych materiałów dziennikarskich
  • Redagowanie i pisanie tekstów na portal tysol.pl
  • Wsparcie w rozwoju portalu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: dziennikarstwo, politologia, socjologia, historia)
  • Doświadczenie w pracy redakcyjnej, pisaniu artykułów, blogów
  • Znajomość mechaniki social mediów, rozumienie obecnych trendów
  • Lekkie pióro i umiejętność wychwytywania bieżących trendów w Internecie
  • Zainteresowanie aktualnymi wydarzeniami społeczno-politycznymi w Polsce i na świecie
Oferujemy:
  • Pracę przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji w Polsce – NSZZ Solidarność
  • Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności dziennikarskich, dużą swobodę w organizacji swojej pracy
CV prosimy przysyłać na adres: rekrutacja@tygodniksolidarnosc.com

PRAKTYKANT/STAŻYSTA REDAKCJI
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Wsparcie redakcji w codziennej pracy, pomoc biurowa
  • Wsparcie w rozwoju portalu oraz mediów społecznościowych (facebook, twitter)
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy redakcyjnej, biurowej
  • Znajomość obsługi komputera i łatwość poruszania się w Internecie
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • Zdobycie niezbędnego doświadczenia zawodowego w dziennikarstwie i mediach.
  • Przyjazną i miłą atmosferę