Trans nauczyciel z gigantycznym "biustem" zszokował rodziców. Wszystko wygląda inaczej niż się wydawało?

Wizerunek kanadyjskiego nauczyciela podającego się za Kaylę Lemieux, znanego wcześniej jako Kerry Lemieux, obiegł świat po tym jak uczniowie Oakville Trafalgar High School w Ontario ujawnili wizerunek pedagoga prowadzącego lekcję z gigantycznym biustem z wyraźnie odznaczającymi się na ubraniu sutkami.
Kayla Lemieux Trans nauczyciel z gigantycznym
Kayla Lemieux / Screen YT Toronto Sun

Kiedy rodzice zaczęli protestować, szkoła stanęła w obronie "transseksualnego nauczyciela", a uczniowie, którzy robili mu zdjęcia otrzymywali groźby od oburzonych transaktywistów. W Ontario "Kodeks Praw Człowieka" zabrania dyskryminacji kogokolwiek ze względu na „ekspresję płciową”,. Szkoła znalazła się na ustach ludzi na całym świecie.

 

Protezy?

Tymczasem według New York Post, który publikuje nawet zdjęcia, nauczyciel prywatnie nie zawsze ma zakładać, jak twierdzi NYP "protezy piersi". Na zdjęciach opublikowanych przez amerykański portal widać mężczyznę, który wyglądał całkiem jak mężczyzna i ubrany jest zupełnie zwyczajnie.

- Nie noszę protez piersi. To są prawdziwe. Mój stan jest klasyfikowany jako gigantomastia , którą można również określić jako makromastię lub przerost piersi.

- mówi w wywiadzie dla NYP "Kayla Lemieux". Zaprzecza również, że "jest osobą transpłciową" i twierdzi, że "jest osobą interseksualną" - mam również chromosomy XX, to ma z tym coś wspólnego, innym powodem jest wrażliwość hormonalna na estrogen - mówił nauczyciel, który podczas wywiadu miał miec perukę i nie przedstawił żadnej formalnej diagnozy.

 

Trolling?

Najciekawszą wersję wydarzeń przedstawia brytyjski serwis unherd.com, według relacji którego cała sprawa jest rodzajem protestu, trollingu, który ma ukazywać absurd "prawa do ekspresji płciowej". Według anonimowych relacji uczniów przytaczanych przez brytyjski serwis, nauczyciel ma protestować przeciwko implementowanej instytucjonalnie subkulturze WOKE ukazując jej absurd. Według unherd.com nauczyciel chce doprowadzić do zwolnienia, by później oskarżyć szkołę o dyskryminację.

Póki co nauczyciel został zawieszony - Choć obecnie nauczyciel nie wykonuje aktywnie czynności, pozostaje zatrudniony w HDSB (Halton District School Board) - powiedziała rzecznik zarządu Heather Francey. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Burza w Pałacu Buckingham. Król Karol III i książę William nawet nie chcą go widzieć Wiadomości
Burza w Pałacu Buckingham. Król Karol III i książę William nawet nie chcą go widzieć

Nic nie zapowiada, by relacje rodziny królewskiej uległy poprawie. Jak mówi dla Fox News królewski ekspert Christopher Andersen - książę Harry nie zostanie ciepło przyjęty przez króla Karola i księcia Williama.

Na takie skoki czekali kibice. Polacy dali popis w kwalifikacjach Wiadomości
Na takie skoki czekali kibice. Polacy dali popis w kwalifikacjach

Bardzo dobre wieści dla polskich kibiców skoków narciarskich. Kamil Stoch, Piotr Żyła i Aleksander Zniszczoł znakomicie zaprezentowali się podczas ostatnich w tym sezonie kwalifikacji.

To on miał wczoraj zabić dwie osoby. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego 24-latka Wiadomości
To on miał wczoraj zabić dwie osoby. Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego 24-latka

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie poszukują Marcina Wolfa lat 24. Mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie dwóch zabójstw na terenie powiatu międzychodzkiego.

UE wycofa się z zakazu aut spalinowych? Zaskakujące słowa polskiej minister Wiadomości
UE wycofa się z zakazu aut spalinowych? Zaskakujące słowa polskiej minister

Rada UE przyjęła we wtorek rozporządzenie określające bardziej rygorystyczne normy emisji CO2 dla nowych samochodów osobowych i dostawczych. Regulacja zakłada 100 proc. redukcji emisji dwutlenku węgla w przypadku nowych pojazdów po 2035 roku. Zdaniem minister klimatu i środowiska – UE być może wycofa się z tego założenia.

Rosja. Zatrzymano amerykańskiego dziennikarza Wiadomości
Rosja. Zatrzymano amerykańskiego dziennikarza

Korespondent amerykańskiego dziennika "Wall Street Journal" Evan Gershkovich został zatrzymany w Jekaterynburgu na Uralu - podała w czwartek agencja Reutera, powołując się na media rządowe w Moskwie. Twierdzą one, że reporter jest podejrzany o szpiegostwo.

Nie żyje znany aktor. Zmarł nagle w wieku 53 lat Wiadomości
Nie żyje znany aktor. Zmarł nagle w wieku 53 lat

Nie żyje Robert Gallinowski. Aktor znany był między innymi z takich filmów jak "Nadzy wśród wilków" czy "Carlos". Zmarł niespodziewanie w wieku 53 lat.

Lewandowski ma poważny problem w reprezentacji? „Trwa walka o przywództwo” Wiadomości
Lewandowski ma poważny problem w reprezentacji? „Trwa walka o przywództwo”

Robert Lewandowski i Kamil Glik rywalizują o przywództwo w reprezentacji Polski? Taki wniosek można wysunąć na podstawie słów Łukasza Olkowicza, który jest autorem głośnej rozmowy o „aferze premiowej” z Łukaszem Skorupskim.

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Burza po słowach Hołowczyca Wiadomości
Żona Dawida Kubackiego walczy o życie. Burza po słowach Hołowczyca

Dawid Kubacki wycofał się niespodziewanie z zawodów Pucharu Świata w norweskim Vikersund, a przyczyną decyzji była choroba jego małżonki. Wicelider Pucharu Świata nie weźmie udziału w pozostałych zawodach cyklu w sezonie 2022/2023.

Trwa obława policyjna w Wielkopolsce. 24-latek poszukiwany w sprawie podwójnego zabójstwa Wiadomości
Trwa obława policyjna w Wielkopolsce. 24-latek poszukiwany w sprawie podwójnego zabójstwa

Trwają policyjne poszukiwania 24-latka, który w środę miał zabić dwie osoby w powiecie międzychodzkim (woj. wielkopolskie). Policja potwierdziła w czwartek PAP, że poszukiwany mężczyzna kilka dni temu opuścił szpital psychiatryczny.

Niepokojące doniesienia z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat Wiadomości
Niepokojące doniesienia z granicy. Straż Graniczna wydała komunikat

„116 osób próbowało w środę dostać się nielegalnie z Białorusi do Polski” – poinformowała dziś na Twitterze w raporcie z ostatniej doby Straż Graniczna.

Emerytury
Stażowe