REKLAMA

Poseł Szczerba: Ciekawe kiedy TVP Info ujawni rozmowy Morawieckiego i Gowina?

Gościem poniedziałkowej rozmowy w PR24 był poseł PO Michał Szczerba. Zastanawiał się m. in. jak TVP Info pozyskała taśmy z restauracji "Sowa & Przyjaciele" i kiedy zostaną ujawnione rozmowy wicepremierów Mateusza Morawieckiego i Jarosława Gowina.
zrzut ekranu Poseł Szczerba: Ciekawe kiedy TVP Info ujawni rozmowy Morawieckiego i Gowina?
zrzut ekranu / Youtube.com
Zapytany o sprawę kolejnych nagrań poseł Szczerba powiedział, że najbardziej interesuje go, jak TVP Info "pozyskała taśmy, które zostały nagrane nielegalnie i się domniemywa, że przy użyciu również pewnego czynnika rosyjskiego".
 

I pytanie jest takie: czy pozyskali to od tych, którzy popełniali przestępstwo i realizowali jakieś zamówienie, czy też pozyskali w sposób nielegalny od prokuratury. Jeżeli pozyskali w sposób nielegalny od prokuratury, to mamy do czynienia z wielkim przestępstwem, o wiele bardziej kontrowersyjnym aniżeli to, czy dwóch panów - czy dwie panie - rozmawiali w jednej z warszawskich restauracji

- powiedział Szczerba.

Dodał, że ciekawi go również, kiedy TVP Info, ujawni rozmowy wicepremierów Mateusza Morawieckiego i Jarosława Gowina. "Bo przecież wiemy, że te rozmowy zostały nagrane" - powiedział poseł PO.

/ Źróło: PR24

#REKLAMA_POZIOMA#

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura