Hołownia jest bardzo spanikowany. "PiS przed wyborami jeszcze odpali race" [WIDEO]

Lider Polski 2050 Szymon Hołownia podzielił się przewidywaniami, co stanie się w przypadku, kiedy Prawo i Sprawiedliwość wygra po raz trzeci wybory parlamentarne. Były prezenter nie krył swojego niepokoju, a nawet paniki. Uważa, że partia rządząca ma jeszcze nie jednego asa w rękawie.
Szymon Hołownia Hołownia jest bardzo spanikowany.
Szymon Hołownia / PAP/Rafał Guz

- PiS przed wyborami jeszcze odpali race, prawdopodobnie będzie próbował przejąć TVN w całości, już nie patyczkując się – pierwsze sygnały wysyła. Nie miejsce też złudzeń - po wyborach PiS wyprowadzi nas z Unii Europejskiej - powiedział Szymon Hołownia.

Hołownia martwi się również o niesprzyjające dla opozycji wyniki sondaży.

Panika Szymona Hołowni

Lider Polski 2050 przyznał, że jest zaniepokojony wynikami ostatnich sondaży, które w jego ocenie wskazują na brak wiary wśród wyborców, że sytuacja może się odmienić. 

- PiS nie może wygrać wyborów, bo okrada nas wszystkich, bo to on doprowadza do takiej inflacji, jaką wszędzie widzicie, ale to nie jest jeszcze koniec - powiedział były prezenter, który uważa, że PiS szykuje jeszcze niejedną niespodziankę. 

W tym miejscu wymienił, co mogłoby się stać gdyby partia rządząca po raz trzeci przejęła władzę. Okazuje się, że Hołownia martwi się o stację TVN i obecność naszego kraju w Unii Europejskiej. 

- Prawdopodobnie będzie próbował przejąć TVN w całości, już nie patyczkując się – pierwsze sygnały już wysyła. Nie miejsce też złudzeń – po wyborach PiS wyprowadzi nas z Unii Europejskiej i robi w tej chwili pod to podgrywkę. Dziś trzeba sobie w związku z tym powiedzieć, że interes Polski 2050 jest bardzo ważny, nie mówię o interesie partyjniackim, ale o pewnych wartościach, które niesiemy, o tej nowości, którą chcemy zanieść, ale dzisiaj Polska 2050 musi powiedzieć jasno, że naj–najważniejszy jest interes Polski. Polska 2050 jest bardzo ważna, ale Polska jest najważniejsza, a my Polski im nie możemy zostawić - dodał lider Polski 2050.

Dodatkowo obiecał, że opozycja dołoży wszelkich starań, by PiS nie wygrał kolejny raz wyborów. Zaapelował przy tym do wszystkich zwolenników o zjednoczenie i mobilizację. 

- Oni nas po wyborach zaczną z Unii wyprowadzać. Nie tylko będą nas okradać, tak jak okradali, nie tylko będą likwidować wszystko, co będzie nie po ich myśli, zwalniać, zmuszać do emigracji, wszystko robić. Oni nas po prostu wyprowadzą z Unii. Macie świadomość tego, co to znaczy dla bezpieczeństwa dzisiaj? - zastanawia się polityk.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0 Wiadomości
Reprezentacja Polski wymęczyła zwycięstwo nad reprezentacją Albanii 1:0

Polska wygrała w Warszawie z Albanią 1:0 (1:0) dzięki bramce Karola Świderskiego w swoim drugim meczu eliminacji piłkarskich mistrzostw Europy. Trzy dni wcześniej biało-czerwoni ulegli w Pradze Czechom 1:3.

Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. PiS wygrało zimę Wiadomości
Nowy sondaż. Kantara. Ogromna strata Platformy. "PiS wygrało zimę"

Pracownia Kantar znana jest z "sensacyjnych" sondaży. W grudniu 2022 roku opublikowała sondaż, w którym Platforma Obywatelska prowadzi. Tym razem jest inaczej.

Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie Wiadomości
Ocenzurowano i przeredagowano powieści Agaty Christie

Klasyczne powieści kryminalne Agathy Christie przeredagowano w celu usunięcia potencjalnie obraźliwych sformułowań językowych - poinformowała w poniedziałek stacja CNN. Dzieła "królowej kryminału" poddano redakcji w celu usunięcia rasistowskich odniesień i innych sformułowań, które współcześni odbiorcy mogą uważać za nie do przyjęcia.

Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO] Wiadomości
Feministka zaatakowana przez agresywny tłum transaktywistów [WIDEO]

Kellie-Jay Keen-Minshull, znana także jako Posie Parker jest radykalną feministką, założycielką ruchu „Standing for Woman” i doradcą Frontu Wyzwolenia Kobiet. Występuje również przeciwko kwestionowaniu pojęcia płci przez ruchy transaktywistów.

Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO] Wiadomości
Nerwowo na spotkaniu z Tuskiem. Przewodniczący Platformy stracił cierpliwość [WIDEO]

Donald Tusk spotkał się w poniedziałek z wyborcami w Strzelcach Opolskich. Podczas spotkania doszło do nieprzyjemnej sytuacji. „Nie dokończy pan, odebrałem panu głos” – takie słowa usłyszał od Donalda Tuska jeden z uczestników spotkania.

„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy Wiadomości
„Ze względu na moją rodzinę…” Pilne oświadczenie Joanny Krupy

Zagraniczne media informują, że znana polska modelka Joanna Krupa rozwodzi się ze swoim mężem Douglasem Nunesem. Gwiazda wydała oświadczenie.

Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn Wiadomości
Pilny komunikat GIS. Został przekroczony dopuszczalny poziom aflatoksyn

Główny Inspektorat Sanitarny wydał w poniedziałek ostrzeżenie dotyczące przekroczenia w partii popcornu najwyższego dopuszczalnego poziomu aflatoksyn – substancji produkowanych przez grzyby pleśniowe. Komunikat dotyczy czterech różnych opakowań.

Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną Wiadomości
Ukraina. Nie żyje polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną

„Dziś nad ranem, w wyniku ciężkich obrażeń doznanych 16 marca, zmarł w Kijowie polski wolontariusz zaangażowany w pomoc humanitarną na Ukrainie” – poinformował na Twitterze minister w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią Wiadomości
Jest skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią

Obrońca Bartosz Salamon oraz napastnik Karol Świderski są w podstawowym składzie piłkarskiej reprezentacji Polski na mecz z Albanią w eliminacjach Euro 2024. Początek spotkania na PGE Narodowym w Warszawie o godz. 20.45.

„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg Wiadomości
„Niestety nikogo to nie ominie”. Katarzyna Cichopek przeszła zabieg

Katarzyna Cichopek poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że w końcu udała się na zabieg. „Niestety nikogo to nie ominie” – wyznała gwiazda „Pytania na śniadanie”.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe