[video] A. Andruszkiewicz: Schetyna powinien zrzec się polskiego obywatelstwa i zostać politykiem Niemiec

"Dowiedziałem się, że mamy w Polsce dwóch ambasadorów RFN. Tego oficjalnego, który urzęduje w Warszawie, a także lidera Platformy Obywatelskiej" – powiedział Adam Andruszkiewicz na antenie TVP Info. Polityk ugrupowania Kukiz'15 twierdzi, że Schetyna nie staje w obronie interesów RP, a „oficjalnie broni państwa niemieckiego na terenie Polski”.
 [video] A. Andruszkiewicz: Schetyna powinien zrzec się polskiego obywatelstwa i zostać politykiem Niemiec
/ Adam Andruszkiewicz, screen YT
Jest to reakcja na publiczne skrytykowanie przez Grzegorza Schetynę koncepcji ubiegania się przez Polskę reparacji wojenne od Niemiec za popełnione w Polsce zbrodnie. Lider Platformy pomysł uzyskania odszkodowań uznał  m.in. za „absurdalny”.
 

Schetyna powinien zrzec się obywatelstwa polskiego i zostać oficjalnie politykiem niemieckim!!! Skoro lider PO, Grzegorz Schetyna oficjalnie opowiedział się przeciw wypłacie Polsce przez Niemcy odszkodowania, to znaczy, że reprezentuje interesy Niemców, a nie Obywateli Rzeczypospolitej. W związku z tym, po weekendzie Pan Schetyna otrzyma ode mnie oficjalny wniosek o obywatelstwo RFN. Niech wyjedzie do Niemiec, zostanie i dam nam spokój!!


- napisał Adam Andruszkiewicz na facebooku.
 źródło: facebook

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe