Będzie nowa produkcja. Edward Miszczak w Polsacie bierze przykład z TVP?

Już wkrótce na antenie Polsatu pojawił się program z udziałem seniorów. Jest to ciekawa zmiana, ponieważ do tej pory o tworzenie rozrywki dla tej akurat grupy wiekowej najmocniej zabiegała Telewizja Polska.
Dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak Będzie nowa produkcja. Edward Miszczak w Polsacie bierze przykład z TVP?
Dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak / screen YT - Magazyn VIVA!

Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie nowy format pojawi się na antenie Polsatu. Pewnym jest natomiast, że jesienna ramówka stacji będzie obfitowała w znane i cenione przez widzów produkcje: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, czy „Ninja Warrior Polska”.

Polsat zadba także o starszych widzów?

Jak podaje portal Wirtualne Media, Polsat postanowił jednak zadbać także o starszych telewidzów. Stacja miała wykupić prawa do programu „The Fittest Pensionar”, produkowanego przez Montreux Film. Emitowany do tej pory w norweskiej telewizji reality-show polega na rywalizacji dziesięciorga seniorów. Uczestnicy show podczas produkcji mieszkają w jednym domu, otrzymują do wykonania różne zadania sprawdzające ich stan fizyczny, jak i umysłowy, a zwycięża ten, który zaprezentuje najlepszą formę.

Tak to robi TVP

Do tej pory najwięcej uwagi starszym widzom poświęcała niewątpliwie Telewizja Polska. Świadczą o tym chociażby regularne emisje programów „Sanatorium miłości”, czy „The Voice Senior”. Co ciekawe, takie formaty są oglądane przez widzów w różnym wieku. 

Jak przekazał Wojciech Kowalczyk, zastępca dyrektora biura reklamy TVP, trend poszukiwania audycji, które łączyłyby pokolenia, jest widoczny w telewizjach już od lat. 

W formatach z udziałem seniorów chodzi nie tylko o pokazywanie osób starszych, ale o ich prezentowanie w taki sposób, by programy te były atrakcyjne również dla młodszego widza 

– oznajmił Wojciech Kowalczyk.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Iustitia ujawnia jak będzie tworzyć listy proskrypcyjne niewygodnych dla kasty sędziów z ostatniej chwili
"Iustitia" ujawnia jak będzie tworzyć "listy proskrypcyjne" niewygodnych dla "kasty" sędziów

Stowarzyszenie sędziów "Iustitia" uznawane za organizację skupiającą tzw. "nadzwyczajną kastę" pracuje nad projektem zmian w sądownictwie powszechnym i Krajowej Radzie Sądownictwa.

Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi krokami prawnymi z ostatniej chwili
Spięcie Kaczyńskiego z reporterem TVN24. Stacja grozi "krokami prawnymi"

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN24.

Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie z ostatniej chwili
Serbia: Nie przygotowujemy się do interwencji w Kosowie

Serbia nie przygotowuje się do interwencji w Kosowie, ale jesteśmy gotowi na każdy scenariusz - powiedział w sobotę serbski minister spraw zagranicznych Ivica Daczić, komentując utrzymywanie stanu najwyższej gotowości wojska z powodu kolejnych napięć za południową granicą kraju.

Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych z ostatniej chwili
Mularczyk: Wysłałem listy do posłów Bundestagu, aby poinformować ich o polskich stratach wojennych

Wysłałem listy do wszystkich posłów Bundestagu wraz z raportem o stratach wojennych poniesionych przez Polskę w czasie II wojny światowej; liczę, że wywoła to dyskusję w Bundestagu i doprowadzi do zmiany stanowiska rządu Niemiec ws. odszkodowań dla Polski - powiedział PAP wiceszef MSZ Arkadiusz Mularczyk.

W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm z ostatniej chwili
W niemieckich szkołach szerzy się antysemityzm

Niemiecki komisarz rządu federalnego ds. antysemityzmu Felix Klein ostrzega przed rosnącą nienawiścią do Żydów w niemieckich szkołach.

Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos z ostatniej chwili
Co z sankcjami dla Rosjan? Niemcy zabrali głos

W drugim roku rosyjskiej wojny napastniczej przeciwko Ukrainie większość Niemców nadal popiera zachodnie sankcje nałożone na Rosję - wynika z nowego badania zleconego przez Instytut Gospodarki Niemieckiej (IW). Z rezultatami ankiety zapoznał się portal tygodnika "Der Spiegel".

Przedstawiciel Kremla. Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24 z ostatniej chwili
"Przedstawiciel Kremla". Spięcie między Kaczyńskim a reporterem TVN24

W trakcie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i szefa MON Mariusza Błaszczaka w Kopczanach doszło do spięcia prezesa PiS z dziennikarzem TVN.

Musimy wybrać kogoś innego niż Putin. Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO] z ostatniej chwili
"Musimy wybrać kogoś innego niż Putin". Zaskakujące słowa w rosyjskiej telewizji [VIDEO]

Ukraiński polityk Anton Geraszczenko za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował nagranie przedstawiające fragment programu z rosyjskiej telewizji.

New York Times: Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich z ostatniej chwili
"New York Times": Na czołgach Abrams ćwiczy w Niemczech pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich

Pierwsza grupa żołnierzy ukraińskich szkoli się w Niemczech z obsługi amerykańskich czołgów M1 Abrams - poinformował w sobotę dziennik "New York Times" powołując się na komunikat Pentagonu. Grupa ta liczy około 400 wojskowych.

Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa z ostatniej chwili
Rosja podała Ukrainie warunki zakończenia wojny. Szybka odpowiedź z Kijowa

Wiceszef MSZ Rosji w rozmowie z agencją TASS postawił Ukrainie warunki zakończenia wojny. Rosjanie wymagają od władz z Kijowa między innymi odmowy przystąpienia do NATO i Unii Europejskiej.

Emerytury
Stażowe