"Dario, napisz jeszcze do pani bufetowej". Kompromitacja "pogromczyni" Oskara Szafarowicza

"Proponuję, Dario, byś napisała jeszcze pismo do wspaniałej Pani Marzeny z uczelnianego bufetu, tam na pewno ukryte są dokumenty ws. Twojego donosu przeciw mnie" – pisze na Twitterze młody działacz PiS Oskar Szafarowicz do rzecznik prasowej Unii Europejskch Demokratów, Darii Brzezickiej.
Daria Brzezicka
Daria Brzezicka / screen YT - TOMASZ LIS - kanał oficjalny

Jak wynika z pisma opublikowanego w mediach społecznościowych, Daria Brzezicka – rzecznik prasowa Unii Europejskich Demokratów, partii określającej się jako "demokratyczna, liberalna, i silnie pro-europejska" – wysłała pismo ws. młodego działacza PiS Oskara Szafarowicza do niewłaściwego organu Uniwersytetu Warszawskiego.

"Adresatem pisma powinien być Rzecznik dyscyplinarny"

Szanowna Pani, w dokumencie skierowanym do Rzeczniczki akademickiej wnosi Pani o dopuszczenie do postępowania oraz dostęp do dotychczasowych dokumentów ws. pana Oskara Szafarowicza. Z tej treści wnioskuję, że adresatem pisma powinien być Rzecznik dyscyplinarny do spraw studentów i doktorantów. Rzeczniczka akademicka nie prowadzi postępowań dyscyplinarnych

– brzmi odpowiedź rzecznik akademickiej ds. studenckich i pracowniczych dr Anny Cybulko na pismo Darii Brzezickiej. 

Czuję się niepocieszona 

– napisała na Twitterze Brzezicka, publikując treść pisma.

Szafarowicz komentuje

Do sprawy odniósł się na Twitterze Oskar Szafarowicz.

Zamiast czuć się "niepocieszoną" proponuję, Dario, byś napisała jeszcze pismo do wspaniałej Pani Marzeny z uczelnianego bufetu, tam na pewno ukryte są dokumenty ws. Twojego donosu przeciw mnie 💪💪💪

– skomentował Szafarowicz.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Ks. Janusz Chyła: Skarb Kościoła z ostatniej chwili
Ks. Janusz Chyła: Skarb Kościoła

Niejednokrotnie słyszałem: Nie chce mi się uczestniczyć we Mszy świętej. Nie mam czasu na chodzenie do kościoła. Nudzę się podczas liturgii. Smutne deklaracje. Podobnie jak ograniczanie udziału w największym cudzie na ziemi do spełniania obowiązku wynikającego z Bożego i kościelnego przykazania. Kierowanie się tylko taką motywacją wynika z braku zachwytu obecnością Chrystusa w sakramencie Eucharystii i słabej wiary.

Ukraina: Alarm przeciwlotniczy w całym kraju z ostatniej chwili
Ukraina: Alarm przeciwlotniczy w całym kraju

Na terytorium całej Ukrainy ogłoszono w czwartek wieczorem alarm przeciwlotniczy. Media poinformowały o odgłosach eksplozji w obwodzie czerkaskim.

Berlin: Aktywiści klimatyczni uszkodzili kilkadziesiąt aut. Na celowniku najdroższe modele z ostatniej chwili
Berlin: Aktywiści klimatyczni uszkodzili kilkadziesiąt aut. Na celowniku najdroższe modele

Co najmniej 35 samochodów w berlińskiej dzielnicy Pankow zostało uszkodzonych przez grupę radykalnych aktywistów klimatycznych w nocy ze środy na czwartek. W autach - za cel wzięto drogie modele, głównie typu SUV - poprzecinano opony, czym grupa pochwaliła się we wpisie na Twitterze – poinformował w czwartek portal „Tagesspiegel”.

W tłum uczestników procesji Bożego Ciała na warszawskim Ursynowie wjechał samochód z ostatniej chwili
W tłum uczestników procesji Bożego Ciała na warszawskim Ursynowie wjechał samochód

Dziś w całej Polsce odbywają się procesje Bożego Ciała. W większości przypadków przebiegają spokojnie, niestety na warszawskim Ursynowi doszło do przykrego incydentu.

Nie żyje amerykański aktor i komik z ostatniej chwili
Nie żyje amerykański aktor i komik

Nie żyje amerykański gwiazdor filmowy i komik Pat Cooper. Znany był najlepiej z takich produkcji jak "Aniołki Charliego", "Depresja gangstera" i "Kroniki Seinfelda". Odszedł w wieku 93 lat.

Zaproszenie na konferencję: „Jak wspierać młodzież w niestabilnym świecie? z ostatniej chwili
Zaproszenie na konferencję: „Jak wspierać młodzież w niestabilnym świecie?"

W dniu 13 czerwca 2023 roku odbędzie się konferencja „Jak wspierać młodzież w niestabilnym świecie? Wyzwania i rekomendacje dla wychowania, profilaktyki i ochrony zdrowia psychicznego po trudnych latach 2020-2022”.

Jest nowy sondaż. Zmniejsza się dystans pomiędzy Zjednoczoną Prawicą a Koalicją Obywatelską z ostatniej chwili
Jest nowy sondaż. Zmniejsza się dystans pomiędzy Zjednoczoną Prawicą a Koalicją Obywatelską

Najnowszy sondaż IPSOS dla portalu DoRzeczy.pl ukazał aktualne preferencje polityczne Polaków. Z uzyskanych odpowiedzi wynika, że Polacy najwyższym zaufaniem darzą Zjednoczoną Prawicę, która uzyskała 35 proc. Jest to taki sam wynik, jaki partia miała 20 maja 2023 roku.

Polska wygrała z aborterkami przed ETPCz z ostatniej chwili
Polska wygrała z aborterkami przed ETPCz

Prezes Sądu Apelacyjnego w Warszawie nie musiał wykonywać orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w sprawie wstrzymania przeniesienia trójki sędziów - napisała m.in. we wtorkowym oświadczeniu przewodnicząca Krajowej Rady Sądownictwa Dagmara Pawełczyk-Woicka.

Tragiczny wypadek pod Jarocinem. Nie żyje motocyklista Wiadomości
Tragiczny wypadek pod Jarocinem. Nie żyje motocyklista

W czwartek rano w powiecie jarocińskim doszło do śmiertelnego wypadku. W jego wyniku zginął 34-letni mężczyzna - mieszkaniec gminy Kotlin, który nie miał uprawnień do kierowania motocyklem.

Washington Post: Ukraińska kontrofensywa już się rozpoczęła z ostatniej chwili
"Washington Post": Ukraińska kontrofensywa już się rozpoczęła

Rozpoczęła się długo oczekiwana ukraińska kontrofensywa - podał w czwartek amerykański dziennik "Washington Post", powołując się na ukraińskich żołnierzy. Według gazety, atakom przewodzą brygady wyszkolone i wyposażone przez państwa zachodnie.

Emerytury
Stażowe